امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 7770

 آغاز بازرسی از عملکرد سال 96 اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

رئیس بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تیمی به سرپرستی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی از عملکرد اداره کل اوقاف استان اصفهان در سال جاری بازرسی می کنند.

به گزارش باخبرباش از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی اظهار داشت: در راستای بازرسی برنامه محور موضوعی از میزان تحقق اهداف و همچنین نحوه اجرای برنامه های ابلاغی سازمان اوقاف و امور خیریه در استان اصفهان عملکرد اداره کل اوقاف استان توسط اداره کل اوقاف استان آذربایجان شرقی انجام می شود.

وی افزود: این بازرسی ها توسط مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی و کارشناسان این اداره کل از روز شنبه 9 دی ماه آغاز شده است و تا روز چهارشنبه 13 دی ماه نیز ادامه دارد.

رئیس بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: در این بازرسی ها کلیه عملکرد ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان و همچنین میزان کیفیت و کمیت اجرای برنامه های مختلف توسط معاونت های مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرد.

حمید بخشی خاطر نشان کرد: در سال های گذشته اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به خاطر مدیریت جهادی و همچنین عملکرد بسیار خوب کاکنان آن موفق شده است تا همواره جزء استان های برتر در کشور باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: این بازرسی ها باعث تبادل تجربیات و افکار بین کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه می شود و زمینه ای برای رقابت بیشتر در جهت تحقق اهداف سازمان در ادارات اوقاف فراهم می شود.

انتهای پیام/              

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41