امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2175

 آموزشگاه زبان بهین دانش - زبان اسپانیایی

 زبان اسپانیایی یا همان اسپانیولی که اخیرا در ایران توسعه و رواج زیادی پیدا کرده است عمدتا در ایالات متحده و خود کشور اسپانیا گویشور یا متکلم بیشتری دارد. اهمیت یادگیری این زبان شیرین نیز به دلیل تعداد زیاد متکلمان آن است.

زبان اسپانیولی (español )، زبان اسپانیایی یا کاستیلی زبانی از خانوادهٔ زبان‌های رومی و یکی از پُرگویش‌وَرترین زبان‌های جهان است.طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گوینده به عنوان زبان مادری، دومین زبان پرتکلم دنیا است.

در سال ۱۹۹۹، اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر و مجموعاً ۴۱۷ میلیون سخنور بوده‌است. در حال حاضر این ارقام به ۴۰۰ و ۵۰۰ میلیون نفر افزایش یافته‌اند. در ایالات متحده حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی تکلم می‌کنند، زبان اسپانیایی زبان دوم در ایالات متحده آمریکا است.

به گزارش باخبرباش دکتر محمد رضا ابراهیم گفت: 

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در همه ی آموزشگاه های اصفهان به شکل برنامه ریزی شده ی مختص به هر آموزشگاه برگزار می شود اما همه با یک هدف به پیش می روند. دوره های مختص به زبان آموزان مبتدی زبان اسپانیایی اصولا ۲ سال به طول می انجامد اما این برای همه زبان آموزان صدق نمی کند. اصولا زبان آموزانی که زبان را در زندگی خود کاربردی می کنند می توانند با سرعت بیشتری این دوره ها را طی بکنند چرا که یادگیری زبان اسپانیایی برای آنها تنها یک هدف نیست بلکه به هدفشان به دید یک سرگرمی نیز نگاه می کنند و همین امر پیمودن این مسیر را برای آنها لذت بخش کرده و همچنین باعث سرعت بخشیدن به قدم هایی که برمی دارند، می شود.
دوره های مربوط به زبان اسپانیایی در سه سطح مقدماتی, متوسط و پیشرفته در حال برگزاری در تمامی آموزشگاه های مختص به آموزش زبان اسپانیایی هستند.
آزمون DELE یکی از آزمون های بین المللی و معتبر در زبان اسپانیایی است. یکی از روش های آموزشی مورد تایید سروانتس اسپانیا Nuevo Sueña که در قالب ۴ کتاب تهیه دیده شده و این کتاب ها همگی با یک CD آموزشی همراه هستند که یادگیری را برای زبان آموزان زبان اسپانیایی قطعا راحت تر می کند. ویژگی این روش آموزشی فشردگی مطالب آن است که در کمترین زمان، زبان آموز را به سطح دلخواه شان می رساند.
بعضی از آموزشگاه های اصفهان زبان اسپانیایی را در سه دوره فشرده زیر به زبان آموزان خود آموزش می دهند که این روش روشی قابل قبول برای تمامی هر سه سطح می باشد.

• دوره Basico: این دوره دوره ای است برای افراد مبتدی و کسانی که دوست دارند زبان اسپانیایی را از پایه شروع بکنند. در این دوره شما می توانید از کتاب های پریسما (prisma) سطح A۱و A۲ استفاده نمایید.

• دوره Intermedio: این دوره یک دوره پیشرفته آموزش زبان اسپانیایی است. در این دوره می توانید از کتاب های پریسما B۱ و B۲ استفاده نمایید و از یادگیری زبان اسپانیایی لذت کامل را ببرید.

• دوره Avazado: این دوره در واقع یک دوره تکمیلی در زمینه یادگیری زبان اسپانیایی است. در این دوره اصولا کتاب پرسما C۱ و C۲ آموزش داده می شود. این دوره تکمیلی برای زبان آموزانی است که دوره های Basico و Intermedio را گذرانده باشند و به حد قابل قبولی از یادگیری زبان اسپانیایی رسیده باشند.

دوره های ابتدایی زبان اسپانیایی بیشتر برای ایجاد انگیزه وعلاقه در زبان آموزان شکل می گیرد و این دوره ها مختص به یک گروه سنی نیست, بلکه با توجه به تعیین سطحی که از زبان آموزان گرفته می شود اگر در هر سنی احساس نیاز شود که باید از ابتدا شروع کنند از سطوح اولیه شروع می کنند و این موضوع در یادگیری دیگر زبان ها نیز صدق می کند.

 

https://www.instagram.com/ahmadrezaebrahimie/

https://www.instagram.com/behindanesh/

https://www.instagram.com/ramytiran/

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41