امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5579

 اجرای نمایش «سوسک پری» در نجف‌آباد

نمایش «سوسک پری» به کارگردانی میثم طاهری تا ۲۵ اسفندماه در تماشاخانه «نگاه» نجف‌آباد به روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، اردشیر صالح‌پور، نویسنده «سوسک پری»، داستانی عامیانه را در قالب نمایشنامه به رشته تحریر درآورده تا ارزش و اهمیت انسان بودن را به کودکان آموزش دهد.

او در این داستان، زندگی پیرمرد و پیرزنی را روایت می‌کند که سال‌های سال در آرزوی داشتن فرزند، روزگار می‌گذرانند تا این‌که یک سوسک به خانه آن‌ها وارد می‌شود و درخواست می‌کند او را به فرزندی بپذیرند. در ادامه داستان، این سوسک خوش‌صدا، پسر پادشاه را شیفته آواز خود می‌کند، اما پیرزن و پیرمرد به بهانه‌های مختلف او را از پادشاه پنهان می‌کنند تا این‌که ماجراهای دیگری رخ می دهد.

میثم طاهری، کارگردان این نمایش در مورد جزییات آن  گفت: «سوسک پری»، نخستین نمایشی است که در تماشاخانه خصوصی «نگاه» اجراشده و داستان آن به کودکان ما می‌آموزد که انسان بودن چقدر می‌تواند مهم باشد.

اجرای این نمایش، با هنرنمایی گروهی با حرکات فرم‌گرا و موسیقی زنده همراه است و سعیده سورانی، دستیاری کارگردان آن را بر عهده دارد. همچنین مسعود کبیرزاده، حمید صناعی، زهرا صادقی، فرهاد توکلی، امید صالحی، ایلیا ایوبی، پونه و لاریسا شجاعی، علی نادی، اشکان حسنی و مائده بهجتی، بازیگران «سوسک پری» هستند و محمد حسینی، به‌عنوان نوازنده تار، امیرحسین سورانی، نوازنده ضرب و ایمان حججی، به‌عنوان نوازنده ویولن در آن حضور دارند.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایش تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند هر شب رأس ساعت ۱۹ به تماشاخانه «نگاه» نجف‌آباد، واقع در خیابان شریعتی غربی، بعد از تقاطع خیابان کشاورز، روبروی مجتمع مسکونی شریعتی مراجعه کنند.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41