امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 10581

 ارزش و جايگاه شهداي مدافع حرم قابل وصف نيست

فرمانده انتظامي استان در ديدار با خانواده شهيد مدافع حرم مسلم خيزاب، با اشاره به نقش حساس مدافعان حرم در حراست از حريم ولايت و نظام جمهوري اسلامي، ارزش و جايگاه شهداي مدافع حرم را غير قابل وصف عنوان كرد.

 

به گزارش به گزارش باخبرباش از  پايگاه خبري پليس، سردار" عبدالرضا آقاخاني" با حضور در منزل شهيد مسلم خيزاب، از شهداي مدافع حرم گفت: مدافعان حرم نقش حساس و ويژه اي در حراست از حريم ولايت و نظام جمهوري اسلامي دارند و بايد قدر اين عزيزان را بيشتر بدانيم.

وي با بيان اينكه ارزش و جايگاه شهداي مدافع حرم قابل وصف نيست اظهار داشت: اگر امروز مرز هاي ما از امنيت بالائي برخوردارند و گروه هاي تروريستي جرأت نفوذ به داخل كشور را ندارند به خاطر جانفشاني و فداكاري مدافعان حرم در آن سوي مرزهاست.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه برخي در داخل كشور قدر اين عزيزان را نمي دانند و زمزمه هائي مبني بر اينكه چرا بايد نيروي مستشاري به عراق و سوريه بفرستيم شنيده مي شود گفت: چنين افرادي در دوران دفاع مقدس هم بودند و مردم را نسبت به مقاومت در برابر تجاوز عراف نااميد مي كردند، اما مردم ما همانطور كه در آن زمان به آنها توجه نمي كردند امروز هم به اين حرف ها و زمزمه ها اهميتي نمي دهند.

سردار آقاخاني، نظام جمهوري اسلامي را مقدمه حكومت حضرت ولي عصر (عج) عنوان كرد و گفت: مدافعان حرم در خارج از مرزها و نيروهاي انتظامي در داخل كشور از حرم و حريم ولايت و نظام مقدس جمهوري اسلامي حفظ و حراست مي كنند و هيچ ترسي هم از شهيد شدن در اين راه ندارند چرا كه مي دانند مسيري كه انتخاب كرده اند مسير مقدسي است.

فرمانده انتظامي استان شهدا را حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار مردم و مسئولان دانست و بيان داشت: از خداوند مي خواهيم كه به ما كمك كند تا در مسيري كه شهدا رفتند باقي بمانيم و بتوانيم روز به روز در پشتيباني از ولايت و پيشرفت و اعتلاي نظام جمهوري اسلامي قدم هاي بيشتري برداريم.

آقاخاني همچنين با مثبت عنوان كردن ابتكار خانواده شهيد مسلم خيزاب در تبديل منزل وي به موزه اي از آثار بجا مانده از اين شهيد گفت: كار صورت گرفته در نوع خود بسيار جذاب و بي نظير است و مي تواند براي كساني كه از منزل اين شهيد بازديد مي كنند تاثيرگذار باشد.

گفتني است، در اين ديدار كه معاون اجتماعي و رئيس امور ايثارگران فرماندهي انتظامي استان نيز حضور داشتند، خانواده شهيد يك جلد كلام الله مجيد را به رسم يادبود به سردار آقاخاني هديه كردند.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  z9012

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41