امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6675

 استاندار اصفهان پس از انتشار تصاویر برخورد ناشایست فرماندار گلپایگان با یکی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی این شهرستان، وی را احضار کرد

دکتر محسن مهرعلیزاده پس از انتشار تصاویر برخورد ناشایست فرماندار گلپایگان با یکی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی این شهرستان، وی را احضار نمود.

به گزارش  باخبرباش به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ غلامرضا قائدیها، مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان با اشاره به اتفاق صورت گرفته در شهرستان گلپایگان اظهار داشت: استاندار اصفهان بلافاصله پس از شنیدن این موضوع ضمن نکوهش این رفتار ناشایست، خواستار پیگیری موضوع شدند.
قائدیها اضافه کرد: استاندار اصفهان اعلام نمود «وظیفه خود می‌دانم بخاطر برخورد صورت گرفته از سوی فرماندار گلپایگان با این خبرنگار، پوزش بطلبم».
وی با اشاره به ضرورت تکریم ارباب رجوع و توجه به رسانه‌های گروهی افزود: استاندار اصفهان بارها بر موضوع تکریم ارباب رجوع تأکید کرده و عصر امروز نیز خطاب به فرمانداران استان اعلام کرد «لازم است از فرصت استفاده کرده و از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و فرمانداران موکداً بخواهم در پاسخگویی به ارباب رجوع به‌ویژه اصحاب محترم رسانه که به دلیل اهمیت وظیفه و جایگاهشان از احترام ویژه‌ای برخوردار هستند، ادب و اخلاق را رعایت نموده و تکریم مردم را بر هر امری مقدم بدانند».
مدیرکل روابط عمومی استانداری اصفهان درباره رفتار ناشایست فرماندار گلپایگان با یکی از خبرنگاران گفت: رسانه‌ها به عنوان پایه دموکراسی همواره و در همه صحنه ها یکی از پیشروترین نیروهای جامعه مدنی برای پاسخگو نمودن صاحبان قدرت و چشم بینای جامعه در نظارت بر عملکرد مسئولان هستند.
وی افزود: آموزه‌های دین مبین اسلام که افتخار پیامبر بزرگ آن، پایبندی و اشاعه مکارم اخلاقی بوده و برای همه مسلمانان فصل‌الخطاب رفتارهای اجتماعی بوده و این مهم برای مدیران دولتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
قائدیها خاطرنشان کرد: استاندار اصفهان عصر امروز و پس از شنیدن این خبر بلافاصله دستور احضار این فرماندار و بررسی موضوع را صادر کرد و به زودی نتایج این مسئله اعلام می‌شود

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41