امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 153

 استرس دارند، چون کم‌ تجربه‌اند

سرمربی تیم والیبال بانوان نامی‌نو گفت: شرایط بازیکنانم خوب است و تا الان هم عملکرد خوبی داشته‌ایم اما تنها مشکلشان استرس آن‌ها است.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا راحله آرا در خصوص دیدار تیمش مقابل توپکا بابلسر، اظهار کرد: روز پنجشنبه -۲۷ دی ماه- در چهارچوب هفته نهم مسابقات لیگ برتر به مصاف توپکا بابلسر می‌رویم؛ این دیدار از ساعت ۱۵ به میزبانی بابلسر برگزار می‌شود که خوشبختانه تمام بازیکنانم آماده هستند و محروم و مصدوم نداریم.

وی با تأکید بر حساسیت بازی با توپکا بابلسر، ادامه داد: توپکا در ادامه مسابقات با جذب چند بازیکن تیمش را تقویت کرده است اما امتیازهای این تیم نشان می‌دهد بازی‌های خوبی نداشته‌اند، در مقابل بازیکنانم در دور برگشت، عملکرد قابل قبولی داشتند.

آرا با اشاره به اینکه این بازی برای ما حکم فینال دارد، افزود: مطمئناً تیم بابلسر برای کسب امتیاز از این بازی تمام تلاششان را می‌کند. شرایط تیم ما هم خوب است و تنها مشکل بازیکنانم استرس ناشی از کم‌تجربگی آن‌ها است.

سرمربی تیم والیبال بانوان نامی‌نو در مورد بُرد هفته گذشته تیمش مقابل مبنا تجارت، تصریح کرد: بازی مقابل مبنا تجارت حساس بود؛ به‌خوبی توانستیم بازی را مدیریت کنیم و در بهترین حالت بازی را به پایان رساندیم.

وی با بیان اینکه باشگاه نامی‌نو در ابتدای فصل قبول کرد با یک تیم جوان وارد رقابت‌ها شویم، ادامه داد: خوشبختانه طبق گفته ناظران و کارشناسان تا الان توانسته‌ایم بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم با کسب سکو بتوانیم بر این حرف‌ها صحه بگذاریم.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41