امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 68

 استفاده از ظرفیت فرهنگسراها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان

شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان از امروز تمام فرهنگسراها و ورزشگاه‌های خود را برای جمع آوری کمک‌های مردم به هموطنان مناطق سیل‌زده آماده کرده است.

باخبرباش به نقل از  خبرنگار ایمنا، قدرت الله نوروزی صبح امروز -شنبه ۲۴ فرودین ماه ۹۸- در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» اظهارکرد: بارش‌های شدید در اصفهان به خصوص در برخی استان‌ها حوادث تلخی را به وجود آورد که برای همدردی و کمک‌رسانی به آنها، شهرداری اصفهان از همان ابتدا نیروها و تجهیزات خود را به استان‌های لرستان و خوزستان اعزام کرد و تا حد امکان و توان خدمت‌رسانی خوبی در مناطق سیل‌زده انجام داد.

وی با بیان اینکه از امروز تمام فرهنگسراها و ورزشگاه‌های شهرداری برای جمع آوری کمک‌های مردم به هموطنان مناطق سیل‌زده آماده شده است، تاکید کرد: شهرداری اصفهان با محوریت مردم و تشکل‌ها، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری و برای مناطق سیل‌زده ارسال خواهد کرد و امیدوارم همه مردم با اهداء کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود بتوانند به مردمی که اکنون در سیل گرفتار شدند، یاری‌رسانی کنند.

شهردار اصفهان ادامه داد: شهرداری اصفهان همچنین برخی اقدامات و خدمات جدید را جایگزین جشن‌های «هفته فرهنگی اصفهان» که از سوم تا نهم اردیبهشت ماه هر سال برگزار می‌شود جایگزین شد تا از این طریق شعار «همدردی برای  ایران» و همکاری با مردم خوزستان، خرم آباد و سایر نقاط سیل‌زده را تحقق بخشیم.

نوروزی با اشاره به اقدامات شهرداری اصفهان در نوروز ۹۸، خاطرنشان کرد: نوروز امسال شهرداری اصفهان با برنامه‌های متنوع، ایجاد فضاهای بسیار زیبا در تمام مناطق شهر و ارایه خدمات خوب توانست علاوه بر فراهم کردن رضایت شهروندان، رضایت میهمانانی که به اصفهان سفر کرده بودند را نیز جلب کند.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41