امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1144

 اصفهانی‌ها بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: شاخص تابش فرابنفش اصفهان در حال حاضر بر روی ۱۱ است و با این شرایط بهتر است که شهروندان اصفهان بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.

....................................................................

نازنین زهرا سیدان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر حاکمیت جوی پایدار بر روی استان تا سه روز آینده است.

وی افزود: در بعدازظهرها برای اکثر مناطق استان و به ویژه مناطق شرقی وزش باد نیز پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش چهار درجه‌ای دمای هوا در شهرستان‌های شرق استان طی ۲۴ ساعت اخیر اشاره کردو گفت: از امروز تا جمعه دمای هوا در اکثر مناطق استان اصفهان تغییری نخواهد داشت.

وی به روند افزایشی دمای هوای اصفهان از روز شنبه خبر داد و گفت: به صورت میانگین از روز شنبه دمای هوا در اکثر نقاط استان اصفهان سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

سیدان بیشینه و کمینه دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده را به ترتیب ۳۸ و ۲۱ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: در این بازه زمانی آران و بیدگل با دمای ۴۱ و بویین میان دشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد، گرم‌ترین و سردترین نقطه استان اصفهان پیش بینی‌ شده‌اند.

وی در خصوص شاخص تابش فرابنفش در اصفهان نیز گفت: در حال حاضر این شاخص بر روی عدد ۱۱ قرار دارد که با توجه به توصیه‌های پزشکی بهتر است بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41