امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 84

 اصفهان میزبان شبکه تلویزیونی KBS کره جنوبی

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: "KBS" یکی از شبکه‌های تلویزیونی کره جنوبی است که امروز یک گروه پنج نفره از این شبکه برای فیلم‌برداری از آثار و جاذبه‌های تاریخی شهر اصفهان وارد این جهان‌شهر می‌شوند.

علیرضا مساح در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: این گروه پنج نفره از امروز وارد شهر اصفهان شده و به مدت سه روز میهمان شهر تاریخی اصفهان خواهند بود؛ گروه تصویربرداری شبکه KBS کره‌جنوبی علاوه بر فیلم‌برداری از آثار تاریخی و فرهنگ مردم این شهر، از ورزش‌های سنتی و باستانی اصفهان نیز بازدید خواهند کرد.

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه بازدید گروه شبکه KBS از اصفهان یک بازی برد - برد است، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، زیبایی‌های شهر اصفهان در شبکه پر بازدید KBS نشان داده می‌شود؛ در حالی که اگر می‌خواستیم خودمان چنین برنامه‌ای را در سطح بین‌المللی برگزار کنیم ناچار به پرداخت هزینه‌های سنگین می‌شدیم.

مساح تاکید کرد: معرفی جاذبه‌ها و قابلیت‌های گردشگری شهر اصفهان اقدامی ارزنده برای رونق صنعت پاک گردشگری خواهد بود.

وی با بیان اینکه در بین شهرهای ایران، اصفهان یکی از خوش‌آوازه‌ترین شهرهای گردشگری ایران است که به تنهایی آثار تاریخی و هنری زیادی را در خود جای داده و گردشگران خارجی و داخلی را همه ساله به خود جذب می‌کند، افزود: اصفهان با وجود شاهکارهای معماری به نگین انگشتری ایران معروف است، نگینی که در آن گنبدهای فیروزه‌ای و مناره‌های سر به فلک کشیده از معروف‌ترین بناهای آن به شمار می‌رود.

رییس اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: آثار تاریخی در کنار مناطق طبیعی و روح بخش، اصفهان را به لقب نصف جهان بین جهانیان معروف کرده، بنابراین باید این آثار تاریخی و طبیعی بیشتر اطلاع رسانی شود. 

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41