امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 119

 اعتراض سپاهانی‌ها به تعویق مکرر دیدار با پرسپولیس

سرپرست تیم فوتبال سپاهان از اعتراض تیمش به تعویق‌های مکرر بازی با پرسپولیس خبر داد و گفت: از سازمان لیگ درخواست داریم که بازی ما با پرسپولیس، حتماً در نیم‌فصل نخست برگزار شود. سرپرست تیم فوتبال سپاهان از اعتراض تیمش به تعویق‌های مکرر بازی با پرسپولیس خبر داد و گفت: از سازمان لیگ درخواست داریم که بازی ما با پرسپولیس، حتماً در نیم‌فصل نخست برگزار شود.
رضا فتاحی در گفت‌و‌گو با تسنیم، به تشریح شرایط تیمش برای بازی با سایپا پرداخت و اظهار داشت: تیم شرایط خوبی دارد، هر چند ما برای بازی با سایپا مهدی کیانی، مهرداد محمدی و عزت‌الله پورقاز را به دلیل محرومیت در اختیار نداشته و ایران‌پوریان و سرلک هم هنوز در حال سپری کردن دوران مصدومیت‌شان هستند. البته خالد شفیعی و استنلی به احتمال زیاد به تمرینات گروهی اضافه می‌شوند و تصمیم‌گیری در مورد بازی کردن آنها با کادر فنی است.
فتاحی در پاسخ به این پرسش که کادر فنی سپاهان چه راهکاری برای پر کردن خلأ بازیکنان غایب دارند، گفت: 27 بازیکن داریم و بازیکنان ذخیره ما شرایط بسیار خوبی داشته و در حد و اندازه بازیکنان اصلی تیم هستند. از طرف دیگر، آقای قلعه‌نویی بسیار باهوش بوده و قطعاً با تدابیری که اندیشیده است، فکر نمی‌کنم در این مورد مشکلی پیش آید و نگرانی از این بابت نداریم.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان دررباره تعویق‌های مکرر بازی تیمش با پرسپولیس، خاطرنشان کرد: قرار بود در صورت عدم راه‌یابی پرسپولیس به فینال، در تاریخ 18 آبان با این تیم و هفته بعد از آن با سایپا بازی کنیم. تاریخ بعدی که ما اعلام کردند 2 آذر بود که آن هم به تعویق افتاد و ما هم  اعتراضمان را به سازمان لیگ اعلام کردیم، اما سازمان لیگ برنامه مسابقات را چید.
وی ادامه داد: به هر حال پرسپولیس در لیگ و جام حذفی بازی‌های عقب افتاده زیادی داشته و سازمان لیگ هم دلایل خودش را برای جابه‌جایی بازی‌ها دارد؛ اگرچه ما اعتراض کردیم و از سازمان لیگ درخواست داریم که بازی ما با پرسپولیس حتماً در نیم‌فصل نخست برگزار شود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41