امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 63

 افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی در انتظار تایید نهایی فرمانداری

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی برای سال ۹۸ خبر داد و گفت: با مصوبه شورای شهر اصفهان افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه برای طی شدن مراحل قانونی از جمله تایید نهایی به فرمانداری اصفهان ارسال شده است.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا هادی منوچهری  اظهار کرد: شورای شهر اصفهان لایحه پیشنهاد افزایش میانگین ۲۲ درصدی نرخ کرایه تاکسی در شهر اصفهان را با تاکید افزایش ۲۰ درصدی قیمت برای تمام تاکسی‌های ویژه، خطوط و آژانس‌ها و برای تاکسی‌های گردشی در کورس اول ۸۰۰ تومان و کورس‌های بعدی ۶۰۰ تومان تصویب کرده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: وظیفه تصمیم‌سازی این موضوع بر عهده تاکسیرانی است، اما تصمیم‌گیری آن بر عهده شورای شهر و تایید کننده آن فرمانداری است.

وی با بیان اینکه طی دو سال اخیر دلیل افزایش نیافتن نرخ کرایه تاکسی فعالیت تاکسی‌های اینترنتی بود و بازار کشش لازم برای افزایش کرایه تاکسی‌های زرد را نداشت، گفت: لایحه پیشنهاد نرخ‌های کرایه انواع تاکسیهای شهری در سال ۱۳۹۸ ضمن اعلام نظر در کمیسیون‌های تلفیق، حمل و نقل و فناوری اطلاعات و امور اجتماعی و محیط زیست در هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

منوچهری اظهار کرد: در سال‌جاری طبق آمار اعلام شده هزینه‌های رانندگان تاکسی  افزایش چشمگیری داشته است که به همین نسبت با توجه به افزایش قیمت‌ها و تورم، درآمد آنها نیز کاهش پیدا کرده است و امیدواریم بخشی از هزینه‌های رانندگان ناوگان با افزایش تعرفه های سال ۹۸ جبران شود.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41