امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 94

 افزایش 70 درصدی برخورد با کالای قاچاق در اصفهان

باخبرباش به نقل از فارس ا، سردار مهدی معصوم‌بیگی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرضا با اشاره به این‌که در سال گذشته بیش از 35 هزار کیلو انواع مواد مخدر در استان اصفهان کشف شده است، اظهار داشت: اعتیاد از ابر آسیب‌های جامعه و از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان این‌که آسیب مواد مخدر بسیار جدی است و اگر مبارزه بی‌امان نباشد آحاد جامعه به ویژه جوانان را گرفتار می‌کند، گفت: در سال گذشته استان اصفهان یک شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرد.

وی با اشاره به دستگیری حدود 25 هزار سوداگر مرگ اعم از معتادان، قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر در سطح اصفهان افزود: در سال گذشته هزار و 200 طرح پاکسازی کانون‌های جرم در سطح استان اصفهان اجرا شد.

معصوم‌بیگی با بیان این‌که در سال گذشته با 162 باند مواد مخدر در استان اصفهان برخورد شد، بیان کرد: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا بیش از 4 هزار پرونده تشکیل شد و رویکرد پلیس مبارزه با دانه درشت‌ها است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به توقیف 900 وسیله نقلیه حمل قاچاق در اصفهان تصریح کرد: در این زمینه 128 میلیارد تومان ارزش وسایل توقیفی بوده است و برخورد با باندهای قاچاق کالا در سال 97 نسبت به سال 96، 70 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به برخورد با 51 باند جعل و کلاهبرداری در سطح استان اصفهان در سال گذشته اظهار داشت: این رقم نسبت به سال قبل 21 درصد افزایش داشته است.

معصوم‌بیگی در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: وقتی کارنامه هیأت حاکمه آمریکا را نگاه می‌کنیم از اقدامات تروریستی و خرابکارانه و مداخله‌جویانه پر است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: عملیات آژاکس در ایران، عملیات پنجه عقاب در طبس، برنامه‌ریزی و پشتیبانی از جنگ 8 ساله، ترور دانشمندان هسته‌ای کشور، حضور غیر مشروع در منطقه و حمایت از کشتار یمن همگی توسط آمریکا انجام شده است.

وی با بیان این‌که دشمن در کشور به دنبال بر هم زدن وحدت و انسجام است و رمز موفقیت کشور وحدت است، اضافه کرد: یکی از راهبردهای اساسی دشمن این است که وحدت و انسجام در کشور وجود نداشته باشد.

معصوم‌بیگی با اشاره به رونق تولید به عنوان شعار سال گفت: رهبر معظم انقلاب چندین سال است که بر مسأله اقتصاد تمرکز کرده‌اند و یکی از پاشنه‌های آشیل کشور اقتصاد است و دشمن هم بر این موضع فشار وارد می‌کند و با اجرای دستورات مقام معظم رهبری می‌توانیم پاسخ محکمی به این تهدید بدهیم.  

 

منبع خبر :  فارس
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41