امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6636

 المان مادر در زرین شهر نصب و رونمایی می شود

میثم محمدی در جشن بزرگ طلیعه کوثر اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری، از مادران ایران اسلامی انتظار می‌رود که بتوانند فرزندان پاک، با ایمان و اثرگذار را تربیت کرده و از سوی دیگر فعالیت‌های اجتماعی خود را نیز به نحو احسن به‌سرانجام برسانند و تکلیف‌مدارانه در راستای تداوم انقلاب هم پای مردان برای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت کنند.

وی مادران و همسران شهدا را سند افتخار کشور دانست و ادامه داد: زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی داشتند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی این نقش همچنان توسط زنان حفظ شد و در دوران جنگ تحمیلی به اوج رسید و مادران و همسران شهدا و جانبازان در آن دوران توانستند زینب گونه ایثار کرده و حماسه بیافرینند.

وی عنوان کرد: بعد از پیروزی در جنگ تحمیلی، بار دیگر صحنه کربلا به نوعی دیگر تکرار شد و مارادان و همسران شهدای مدافع حرم بار دیگر نقش بزرگی را در دفاع از حریم ولایت ایفا کردند و نشان دادند زنان میهن اسلامی همواره با بصیرت زینبی خود در صحنه‌های مختلف حضور داشته و با ایثار  در راه دفاع از اسلام از عزیزترین افراد زندگی خود دست می‌کشند.

شهردار زرین‌شهر خاطرنشان کرد: امروز بخش عظیمی از این امنیت را مدیون مادران و همسران شهدا هستیم که موجبات پیروزی رزمندگان اسلام را فراهم کردند و ما امروز زمانی که به دیدار خانواده شهدای شهرداری زرین‌شهر و دیگر شهدای این شهر می‌رویم از نزدیک شاهد روحیه ایثار و گذشت این عزیزان هستیم و باید گفت نقش مادران و همسران شهدا در جامعه بسیار تاثیرگذار است.

وی ولادت حضرت زهرا (س) را بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ فاطمی دانست و گفت: حضرت زهرا(س) تندیس عفت و معرفت، مظهر استقامت و شجاعت و مصداق اعلای طهارت و یار و یاور رسالت و ولایت بود و بانوان جامعه ما باید در سایه‌سار استمرار فرهنگ فاطمی به سمت و سوی اهداف عالی حرکت کنند.

محمدی افزود: امروز برگزاری جشن ولادت حضرت زهرا (س) نیز با هدف تبیین سیمای حماسی حضرت زهرا (س) و ارایه عملکرد ایشان در مقابله با جنگ نرم و فتنه‌های زمان و ترویج فرهنگ ولایت‌پذیری و ولایت‌مداری آن حضرت برگزار شد.

شهردار زرین‌شهر یادآور شد: با توجه به اهمیت جایگاه مادر در جامعه، شهرداری زرین شهر اقدام به ساخت المان مادر کرد و در تلاش هستیم این المان تا پایان سال در زرین شهر نصب  و رونمایی شود و آن را به تمامی مادران بخصوص مادران شهدای هشت سال دفاع مقدس تقدیم می کنیم.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41