امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 112

 انبار احتکار لوازم بهداشتی 10 میلیاردی در اصفهان لو رفت

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سعید سلیمیان اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان اصفهان در ادامه ماموریت مقابله با محتکران و شناسایی انبارهای احتکار کالا با اجرای مرحله دیگری از عملیات مرصاد 11 توانستند محموله بزرگ پوشک بچه و لوازم بهداشتی که در یک باب منزل قدیمی واقع در شهر اصفهان احتکار شده بود را مورد شناسایی قرار دهند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی و با حضور نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت از محل مذکور بازدید به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات ، 2 هزار و 200 کارتن پوشک بچه، 130 کارتن دستمال کاغذی و ... کشف کردند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان، کارشناسان ارزش این محموله را 10 میلیارد ریال اعلام کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان این که احتکار بودن این کالاها به دلیل عدم اعلام موجودی به سازمان صنعت، معدن و تجارت به اثبات رسیده بیان کرد: مالک این محموله که خرده فروش لوازم پلاستیکی اعم از ظروف و دستمال کاغذی و در حد جزئی چند بسته پوشک بچه است، شناسایی و به همراه پرونده جهت اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان با بیان این که کارآگاهان این پلیس فعالیت تمامی واحدهای صنفی را مورد رصد قرار داده و با هرگونه تخلف در مورد احتکار و گران‌فروشی مقابله می کنند اظهار داشت: از شهروندان نیز می‌خواهیم چنانچه اطلاعی از دپوی کالا در انبارها و به ویژه در منازل دارند موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41