امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2297

 با حکم استاندار اصفهان اسفندیار تاجمیری به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری و سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب گردید

در احکام جداگانه ای از سوی دکتر محسن مهرعلیزاده، اسفندیار تاجمیری به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری و سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب شد.

به گزارش باخبرباش به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، در حکم مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری آمده است: 
با عنایت به تعهد و تجربیات جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب می شوید.
ضروری است با اشراف کامل به قوانین و مقررات جاری با تمام توان و استعداد خویش در انجام وظایف محوله و نظارت صحیح بر انجام فعالیت های دستگاه های اجرایی استان، ایجاد هماهنگی با واحدهای بازرسی و پاسخگویی به شکایات، تنظیم گزارش از نتایج بازرسی ها و انجام ارزشیابی مدیران اقدام نمائید. از دیگر انتظارات جدی ترمیم و ارتقای کیفی نیروی انسانی شاغل در اداره کل است. انتظار دارد با تنظیم برنامه های کوتاه مدت و میان مدت؛ مسیر تحقق مأموریت های فوق فراهم شود و کرامت و تکریم مردم عزیز و مراجعین محترم و شأن دستگاه های اجرایی و کارکنان صدیق نیز محفوظ باشد.
امید است با استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف محوله جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، موفق باشید.
همچنین در حکم انتصاب سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار آمده است: 
مدیر کل محترم مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری
به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب می نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروری از ائمه اطهار(ع) در عمل به وظایف قانونی و بهره گیری از توانمندی همکاران آن مجموعه در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به توفیقات ارزشمندی نائل شوید.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41