امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4411

 برنامه جشنواره جایزه باران بانک گردشگری در اصفهان سیتی سنتر برگزار می شود


 

رییس بانک گردشگری شعبه اصفهان گفت : بانک گردشگری با نگاهی جهانی و راه حل های نوآورانه مالی در صدد رشد و توسعه اقصادملی است و  توسعه صنعت گردشگری  به همراهی و هماهنگی کلیه بخش‌های وابسته ارتباط دارد و باید زیر ساخت های اساسی نظیر هتل، فرودگاه ، تاکسیرانی ، حمل و نقل برای گردشگران به نحو مطلوب مهیا شود تا درآمد زایی و اشتغال و توسعه پایدار را شاهد باشیم .

وی ورود به بازار صنعت گردشگری بدون مطالعه و دانش کافی، مطلع نبودن از جنس این نوع سرمایه‌گذاری و همچنین نبود تشویق کننده ها و حمایت‌های اجرایی دولت را از مهم‌ترین چالش‌های سرمایه‌گذاران بخش گردشگری عنوان کرد و گفت : سالهاست از کمبود 70درصدی هتل در اصفهان انتقاد می شود و این یکی از فرصت های سرمایه گذاری است  که مورد استقبال قرارنگرفته  و  متاسفانه سرمایه گذاران ما به سمت سرمایه گذ اری در کشورهای همسایه نظیر ترکیه و گرجستان و ... روی آورده اند که باعث خارج شدن ارز از کشور و همچنین رکود اقتصادی خواهد شد.

رییس بانک گردشگری شعبه اصفهان با بیان اینکه در چنین شرایطی که اکثر سرمایه گذاران به کشورهای دیگر رفته اند باید قدردان افرادی خلاق همچون مسعود صرامی بود که با وجود تمام کارشکنی ها و سنگ اندازی ها به عشق شهر و کشورش تسلیم نشد و با شهامت با تمامی مشکلات جنگید و توانست با ایجاد چنین مجموعه ایی باعث افتخار اصفهان و ایران شود و اگر چنین مردان مقتدر و جسوری وارد میدان شوند شهر از حالت رکود و رخوت خارج و  به پویا خواهد رسید.

معینی با اشاره به سرمایه گذاری بانک گردشگری در پروژه هتل اصفهان سیتی سنتر  افزود : بانک گردشگری در تمام حوزه های بانکداری فعالیت دارد ، اما موسسان این بانک در پروژه های  گردشگری تخصصی تر وارد عمل شده اند و برای سرمایه گذاران و صاحبان  ایده های نو در این حوزه ارزش قائل شده اند.

وی تاکید کرد : بانک گردشگری با نگاهی جهانی و ارائه راه حل های نوین  مالی تجربه ای خوشایند برای مشتریان ایجاد کرده و با حضور در بخش های اقتصادی بویژه صنعت گردشگری و خلق ارزش های مناسب برای ذینفعان این صنعت در رشد و توسعه اقتصاد ملی نقش آفرینی می کند.

رییس بانک گردشگری شعبه اصفهان از برگزاری جشنواره پایانه های فروشگاهی در جهت تکریم مشتریان خبر داد و افزود : این بانک حدود 9 سال است که در کلیه زمینه های بانکداری مشغول به فعالیت است و با 91 شعبه در سراسر کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان بوده و مردم اصفهان می توانند در شعب میدان انقلاب ، چهار راه حکیم نظامی و سیتی سنتر از خدمات بانک بهره مند شوند .

معینی افزود: جشنواره جایزه باران بانک گردشگری خرداد ماه در اصفهان سیتی سنتر برگزار می شود و دلیل انتخاب این مکان برای برگزاری جشن  امنیت ،آسایش و حضور اکثر گردشگران نسبت به مکان های دیگر شهر است.

وی ادامه داد: در اصفهان  سیتی سنتر به تمامی سلیقه ها و علایق توجه شده و همین امر باعث جذابیت و جذب مردم و گردشگران بی شمار گردیده است و ما برآن شدیم نخستین جشنواره خود را در این مجموعه برگزار و به قید قرعه از بین مشتریان و کسانی که از دستگا ههایpos  بانک گردشگری خرید کرده اند تقدیر کنیم .

یکدستگاه خودروی پژو  207 و هزاران کارت هدیه نقدی از جوایز این جشنواره است که قرار است در خرداد ماه و بعد از ماه مبارک رمضان مراسم قرعه کشی آن انجام شود.

 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41