امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 16745

 برگزاري نمايشگاه مادر، نوزاد، كودك و نوجوان و نمايشگاه كالا، خدمات و تجهيزات فروشگاهي و فروشگاه هاي زنجيره اي

نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد، کودک و نوجوان اصفهان در تاریخ 31 مرداد تا 4 شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در جوار پل شهرستان برگزار می شود.  

به گزارش باخبرباش از واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که 17 دوره گذشته با رویکرد نمایشگاه کودک و نوجوان برگزار می شد، در این دوره بخش مادر و نوزاد را نیز به زیرگروه های خود اضافه کرده و میزبان 73 تولیدکننده و عرضه کننده در زمینه انواع اسباب و وسایل بازی های فکری، نرم افزارهای آموزشی و تفریحی، بازی های رایانه ای، محصولات سیسمونی، سرویس خواب نوزاد، انتشارات کودک و نوجوان، کتب آموزشی و لوازم التحریر، غذای کودک، مکمل های غذایی، رژیمی و تغذیه سالم، مراکز درمانی، کلینیک ها و مشاوره، محصولات و خدمات بهداشتی مادر و نوزاد و استودیوهای تخصصی کودک خواهد بود.

مشارکت کنندگان مذکور از استان های اصفهان، تهران، همدان، البرز، قم و فارس در فضای نمایشگاهی به مساحت 5000 مترمربع به ارایه تازه ها و اجرای برنامه های متنوع و آموزنده برای گروه های سنی مختلف از نوزاد تا کودک و نوجوان خواهند پرداخت.  

بیمارستان سینا، بیمارستان سعدی، مؤسسه رویان، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان اصفهان، اداره کل بهزیستی استان اصفهان، خانه خلاقیت شهرداری اصفهان و مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان تعدادی از مجموعه های حاضر در این نمایشگاه هستند.

گفتنی است در روزهای اول و دوم شهریور ماه دو همایش با عنوان های "بحران های رشدی در کودکان و راهکارهای آن" و "نوجوانی و روش های مؤثر والدگری و ارتباطی" در سالن نصف جهان محل نمایشگاه های استان برگزار خواهد شد.

همچنین این نمایشگاه هر شب با برنامه های متنوع و شاد کودکانه با حضور چهره های محبوب از جمله عمو قاصدک، خاله شاپرک و عمو خوش خنده همراه خواهد بود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط