امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 23902

 هشتمین گردهمایی موسسات خدمات حفاظتی – مراقبتی اصفهان با شعار پلیس برای امنیت ، امنیت برای همه برگزار شد

سردار مهدی معصوم‌بیگی صبح امروز در گردهمایی مؤسسات خدمات حفاظتی مراقبتی تحت نظارت پلیس پیشگیری اظهار کرد : نگهبان محله خط مقدم پيشگيري از جرم  است و بايد اين ظرفيت عظيم به مردم معرفي تا جامعه از این خدمت استفاده کند.
به گزارش خبرنگار باخبرباش سردار معصوم بیگی با اشاره به روند تاسیس این موسسات  عنوان کرد: موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی بر اساس قانون برنامه چهارم توسعه نظام جمهوری اسلامی تصویب شد و بر اساس آن آیین‌نامه‌های مرتبط با آن توسط ستاد کل نیروهای مسلح تدوین و به تصویب مقام معظم رهبری رسید که این موسسات فعالیت خود را آغاز کردند و امروز ما شاهد ایفای نقش بسیار برجسته و عالی کارکنان پرتلاش این موسسات در سطح کشور هستیم.
فرمانده انتظامی استان یاد آور شد : نیروی انتظامی برای تحقق اهداف دولت و نظام در فعالیت های خود نیاز به کمک مردم دارد و بهمین منظور ، موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی را راه اندازی کرد و باید امینت در جامعه را مردم محور کرد و هر کجا امینیت مردمی شد آن مهم ماندگار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: عرصه فعالیت این موسسات در حوزه‌های مختلف ، بخشی از امنیت کشور و مراقبت از امکانات، تجهیزات، اموال و حتی مزارع و نصب تجهیزات کنترلی و بهره‌گیری از فناوری‌های روز برای بخش‌های عمومی، دولتی و خصوصی است، از زمانی که این موسسات وارد عرصه نظم و امنیت شدند، همکاری بسیار خوبی را در سطح جامعه شاهد هستیم و هدف بزرگی که در نیروی انتظامی دنبال می‌کنیم که همانا مشارکت مردمی در عرصه نظم و امنیت است به عینه دیده می‌شود.
سردار معصوم بیگی همچنین ابراز امیدواری کرد که بتوانند برنامه‌ریزی‌های بهتری بر اساس برنامه ششم توسعه داشته باشند و نقش موسسات حفاظتی و مراقبتی را بیش از پیش در عرصه نظم و امنیت و خدمات امنیتی و مراقبتی شاهد باشیم.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی از عمر این موسسات می‌گذرد اما خروجی بسیار خوبی داشته‌اند و اقتدار آنها در هر میدانی باعثزایجاد آرامش و ارتقای احداثزامنیت در سطح جامعه شده است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان در خصوص معرفی این مراکز به مردم درخواست کرد : با توجه به اطلاع رسانی کم در این مردم اطلاعات زیادی خیلی از نگهبانان محله ندارند، هماهنگی با رسانه‌ها و مطبوعات و تبلیغات محیطی شهری برای شناساندن نگهبانان محله می تواند نقش زیادی در برقراری بیشتر نظم و امنیت داشته و ذائقه مردم باید به سمت استفاده از نگهبانان محله گرایش پیدا کند.
در پایان این مراسم از نگهبان محله و مسئولین موسسات استان تجلیل شد.
برای آشنایی بیشتر با شرح خدمات موسسات اینجا  کلیک کنید
http://yon.ir/aEfXd

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41