امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6690

 بهای خدمات آرامستان باغ رضوان افزایش نمی‌یابد

سیدرضا جعفریاناظهارکرد: به منظور دسترسی آسانتر ساکنان غرب و جنوب غربی اصفهان و همچنین کاهش ترافیک خیابان جی درصدد هستیم تا آرامستانی در غرب اصفهان احداث کنیم که در این راستا یک قطعه زمین در حوالی اصفهان-شاهین شهر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ساماندهی آرامستان‌های محلی شهر اصفهان در دستور کار مدیریت شهری است، در این راستا جلسات مختلفی با هیئت امنای محلات برگزار شده است.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: با توجه به تاکید شهردار اصفهان، بهای خدمات سازمان آرامستان ها افزایش نمی‌یابد، در همین راستا برای تأمین هزینه های سازمان به سمت تحقق درآمدهای پایدار حرکت می‌کنیم زیرا معتقدیم بار هزینه‌های سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان نباید بر دوش شهروندان باشد.

جعفریان با بیان اینکه در حال حاضر در آرامستان باغ رضوان ۱۷۰ هکتار فضای سبز وجود دارد که با ساماندهی فاز سوم آن نیز، ۱۰ هکتار به این آمار اضافه می‌شود، افزود: با توجه به خشک شدن چاه‌های آب آرامستان باغ رضوان کمبود آب به شدت احساس می‌شود، بنابراین برای حفظ و نگهداری فضای سبز این آرامستان نیاز به اجاره چاه های آب داریم.

وی با بیان اینکه به صورت میانگین ۱۶ نفر روزانه در این آرامستان به خاک سپرده می‌شوند، اضافه کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با پزشکی قانونی دو دادپزشک خانم و آقا در دو شیفت کاری صبح و بعدازظهر در آرامستان باغ رضوان مشغول به فعالیت هستند که به صورت رایگان متوفیان را معاینه کرده و گواهی فوت را صادر می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از قبور در سال های گذشته پیش فروش شده است و در حال حاضر با توجه به اینکه متقاضی چندانی برای پیش خرید قبور نداریم به نظر می‌رسد این موضوع اشباع شده باشد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41