امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 510

 به زودی سربازان ارتش های جهان صاحب دست سوم می شوند

ارتش آمریكا دست سوم تثبیت کننده را آزمایش می كند تا به سربازان برای حمل سلاح های بزرگ كمك كند و از خستگی آنان جلوگیری و دقت شلیک را بالا می برد.


به گزارش خبرگزاری علم و فناوری و به نقل از  vaajuارتش ایالات متحده "بازوی سوم" را توسعه می دهد که می تواند سربازان را برای نگهداشتن و تثبیت یک سلاح سنگین کمک کند. این بازوی سوم، همانطور که ارتش آن را می خواند، توسط مهندس مکانیک Dan Baechle طراحی شده است و در حال حاضر در مرحله اولیه است. بازوی سوم ، بار ناشی از سلاح سنگین را گسترش می دهد، خستگی دست را کاهش می دهد و به بهبود دقت شلیک کمک می کند.

با توجه به گفته های Baechle، بازوی سوم نشان داده شده در تصویر بالا یک "تثبیت کننده قابل حمل، غیرفعال" برای سربازان است، که نمونه اولیه طراحی شده و طبق گفته ارتش ایالات متحده، این دستگاه در سالهای اخیر در یک مطالعه توسط سربازان فعال مورد آزمایش قرار گرفت. به گفته محققان نظامی، آزمایشها نشان داد که فعال شدن عضلات و خستگی بازو همراه با خلق حالت بهبود یافته در هنگام استفاده از دستگاه، کمتر است.

نمونه اولیه به حالت ایستاده محدود نمی شود، بلکه می تواند برای افزایش سرعت ایمنی در هنگام آزاد شدن حالت خاموش از اجرا استفاده شود. این رویداد اخیرا توسط یک عملیات نظامی قویتر در وب سایت Terrain محلی در APG صورت گرفت که در آن تثبیت نمونه اولیه بلافاصله به افزایش محوطه سازی کمک کرد.

بازوی آزمایش اولیه ، اولین بار 27 کیلوگرم وزن داشت. در مقایسه، نمونه اولیه سوم تنها 4 کیلوگرم وزن دارد و وزن آن را سبک تر دارند می کنند و در نهایت به سربازان کمک می کند تا بارهای سنگین را بارگیری کنند.

لینک خبر

انتهای پیام/

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41