امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 42

 به سمت قهرمان‌پروری می‌رویم

رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان گفت: در سال جدید بیشترین تمرکزمان در بخش قهرمان‌پروری است تا در رقابت‌های مختلف با قدرت ظاهر شویم.

باخبرباش به نقل از ایمنا با اشاره به فعالیت‌های هیئت در سال گذشته، اظهار کرد: بر اساس تقویم فدراسیون و همچنین تقویم ورزشی هیئت که در ابتدای سال به تصویب فدراسیون و اداره‌کل ورزش و جوانان استان رسید، پیش رفتیم و توانستیم موفقیت نسبی کسب کنیم اما راضی نبودیم و امیدواریم در سال ۹۸ کمبودها را جبران کنیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته تیم آقایان با حمایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در لیگ برتر شرکت کرد، افزود: نماینده اصفهان موفق شد بر سکوی نایب قهرمانی لیگ برتر آقایان بایستد و امسال نیز با نام اصفهان در مسابقات لیگ برتر شرکت می‌کنند؛ البته با رایزنی‌هایی که صورت گرفت موفق به جذب اسپانسر برای تیم بانوان نیز شدیم اما متأسفانه نتوانستیم سهمیه‌ای را برای حضور نمایند اصفهان در لیگ برتر بانوان به دست آوریم و امیدوار هستیم در سال جدید از استان اصفهان نماینده‌ای در رقابت‌های لیگ برتر داشته باشیم.

رجاییان اضافه کرد: سال گذشته دو بدمینتون‌باز آقا و یک نفر از بانوان استان به تیم ملی دعوت شدند؛ البته دو دو بازیکن دیگر نیز از استان اصفهان برای حضور در رقابت‌های ملی دعوت شدند که به دلیل مصدومیت نتوانستند در این مسابقات شرکت کنند.

رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان در رابطه با برنامه‌های هیئت در سال ۹۸، خاطرنشان کرد: بیشترین تمرکزمان در قهرمان‌پروری است و برای حضور پرقدرت بدمینتون‌بازان استان در نخستین مسابقات رنکینگ کشوری جوانان و بزرگسالان سال ۹۸ که در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، آماده می‌شویم؛ دوره‌های آموزشی و تابستانه هیئت نیز از اواسط خردادماه شروع می‌شود.

رجاییان با بیان اینکه امور هیئت با کمک‌های جزیی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اداره می‌شود، تصریح کرد: تنها منبع درآمد هیئت از طریق اجاره سالن است. تا چند سال گذشته بیشترین قهرمانی‌ها در این رشته در بخش بانوان بود و با توجه به اینکه ورزشکاران کم‌ترین برخورد را با یکدیگر دارند، استقبال خوبی از این ورزش می‌شود  

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41