امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 152

 بیش از 50 نفر از مخلان امنیت جاده های اصفهان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی اصفهان با اشاره به دستگیری افزون بر٥٠ نفر از مخلان امنیت جاده های این استان گفت: این نهاد با کسانی که در محوررهای ارتباطی برای تردد کالاهای مورد نیاز مردم ممانعت و ناامنی ایجاد کنند، برخورد می کند.

سردار مهدی معصوم بیگی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود : نیروی انتظامی اجازه نمی دهد که در جابجایی خودروهای حامل بار دارو، سوخت و کالاهای مورد نیاز مردم مشکلی ایجاد شود و مردم تحت تاثیر قرار بگیرند.
وی اظهارداشت : گشت های انتظامی به صورت آشکار و پنهان در جاده های استان حضور دارند و با مخلان نظم و امنیت برخورد می کنند.
وی خاطرنشان کرد : بنابر اعلام دادستان کل کشور جرم این افراد قطاع الطریق است و مجازات سختی برای آنها در قانون پیش بینی شده است.

**موضوع کودک فلاورجانی ربایش نبود
رییس پلیس استان اصفهان درباره علت کودک آزاری و مرگ کودک فلاورجانی، تصریح کرد : این موضوع ربایش نبوده بلکه ریشه آن مربوط به مواد مخدر بوده است.
جمعه شب هفته گذشته ، خبر بدحالی یک کودک پنج ساله اهل فلاورجان از طریق همسایگان به اورژانس اعلام شد اما پس از رسیدن نیروهای این مرکز به محل، 2 ساعت از زمان مرگ این کودک گذشته بود.
وی با بیان این که فرد قاتل حداقل چهار بار به جرم شرارت، ضرب و جرح، سرقت و خرید و فروش مواد مخدر توسط پلیس دستگیر شده و به مراجع قضایی تحویل داده شده است افزود: در مورد این واقعه تا زمان حضور کودک در بیمارستان هیچ گونه اطلاعی به پلیس داده نشده بود.
معصوم بیگی ادامه داد : بلافاصله پس از اطلاع پلیس چهار تیم تخصصی در صحنه حاضر و مسوول پیگیری پرونده شدند و در کمتر از ٤٨ ساعت فرد قاتل دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت. 

** ٥٦ برنامه در هفته نیروی انتظامی اجرا می شود
رییس پلیس استان اصفهان از اجرای ٥٦ برنامه در هفته نیروی انتظامی (از ١٣ تا ١٩ مهر) خبر داد و گفت: شعار امسال این هفته 'پلیس مقتدر، امین مردم' است.
وی برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به میزبانی نیروی انتظامی و مانور اقتدار پلیس، همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی، بازدید دانش آموزان از کلانتری‌ها و مقرهای نیروی انتظامی، همایش تخصصی با حضور نگهبانان محله ،همایش طلایه داران امنیت اخلاقی و حضور کارشناسان در مدارس را از جمله برنامه های این هفته برشمرد.

 

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41