امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 98

 بیش از 50 نفر از مخلان امنیت جاده های اصفهان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی اصفهان با اشاره به دستگیری افزون بر٥٠ نفر از مخلان امنیت جاده های این استان گفت: این نهاد با کسانی که در محوررهای ارتباطی برای تردد کالاهای مورد نیاز مردم ممانعت و ناامنی ایجاد کنند، برخورد می کند.

سردار مهدی معصوم بیگی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود : نیروی انتظامی اجازه نمی دهد که در جابجایی خودروهای حامل بار دارو، سوخت و کالاهای مورد نیاز مردم مشکلی ایجاد شود و مردم تحت تاثیر قرار بگیرند.
وی اظهارداشت : گشت های انتظامی به صورت آشکار و پنهان در جاده های استان حضور دارند و با مخلان نظم و امنیت برخورد می کنند.
وی خاطرنشان کرد : بنابر اعلام دادستان کل کشور جرم این افراد قطاع الطریق است و مجازات سختی برای آنها در قانون پیش بینی شده است.

**موضوع کودک فلاورجانی ربایش نبود
رییس پلیس استان اصفهان درباره علت کودک آزاری و مرگ کودک فلاورجانی، تصریح کرد : این موضوع ربایش نبوده بلکه ریشه آن مربوط به مواد مخدر بوده است.
جمعه شب هفته گذشته ، خبر بدحالی یک کودک پنج ساله اهل فلاورجان از طریق همسایگان به اورژانس اعلام شد اما پس از رسیدن نیروهای این مرکز به محل، 2 ساعت از زمان مرگ این کودک گذشته بود.
وی با بیان این که فرد قاتل حداقل چهار بار به جرم شرارت، ضرب و جرح، سرقت و خرید و فروش مواد مخدر توسط پلیس دستگیر شده و به مراجع قضایی تحویل داده شده است افزود: در مورد این واقعه تا زمان حضور کودک در بیمارستان هیچ گونه اطلاعی به پلیس داده نشده بود.
معصوم بیگی ادامه داد : بلافاصله پس از اطلاع پلیس چهار تیم تخصصی در صحنه حاضر و مسوول پیگیری پرونده شدند و در کمتر از ٤٨ ساعت فرد قاتل دستگیر و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت. 

** ٥٦ برنامه در هفته نیروی انتظامی اجرا می شود
رییس پلیس استان اصفهان از اجرای ٥٦ برنامه در هفته نیروی انتظامی (از ١٣ تا ١٩ مهر) خبر داد و گفت: شعار امسال این هفته 'پلیس مقتدر، امین مردم' است.
وی برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به میزبانی نیروی انتظامی و مانور اقتدار پلیس، همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی، بازدید دانش آموزان از کلانتری‌ها و مقرهای نیروی انتظامی، همایش تخصصی با حضور نگهبانان محله ،همایش طلایه داران امنیت اخلاقی و حضور کارشناسان در مدارس را از جمله برنامه های این هفته برشمرد.

 

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41