امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 120

 تاکید کمیسیون امنیت ملی بر تقویت بودجه دفاعی

به گزارش باخبرباش به نقل از  ایمنا، اردشیر نوریان با بیان این که بودجه دفاعی موضوع مهمی است، اظهار کرد: اخیرا برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی به خصوص رییس کمیسیون سفرهایی به استان‌های مرزی داشته‌اند و از نزدیک مسائل و مشکلات مرزها را بررسی کردند. موضوعاتی که قطعا در زمان بررسی بودجه در کمیسیون امنیت ملی و کمیسیون تلفیق مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی در ادامه‌ با اشاره به محدودیت‌ها در منابع، گفت‌: موضوعات امنیتی کشور به ویژه‌ مسائل مرزی و مسائل مرتبط با آن در حوزه‌های دفاعی و امنیتی کشور اهمیت ویژه‌ ای دارد که باید به آن توجه شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌های نظامی، امنیتی و انتظامی، گفت‌: طرح ها و برنامه‌های امنیتی برای اداره کردن حوزه مسائل مربوط به مرز وجود دارد که باید اجرایی شود. برخی از آنها به خاطر عدم امکانات مالی و پشتیبانی و تجهیز منابع اجرایی نمی‌شود که باید بودجه لازم اختصاص داده شود.

نوریان با اشاره به این که تقویت بودجه دفاعی در دستور کار کمیسیون امنیت ملی است، گفت‌: قبل از اصلاحات در بودجه ما بر این موضوع تاکید داشتیم که امیدواریم در اصلاحات بودجه سال ۹۸ به آن نیز توجه شود، کما این که کمیسیون امنیت ملی در جلسات مشترک با مسئولان برنامه‌ریز حوزه دفاعی بر این موضوع تاکید داشت.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41