امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4359

 رئیس انجمن صنفی استخر های استان اصفهان :تبعات زیان اقتصادی ناشی از کرونا جدی است اما با همدلی قابل جبران است

رئیس انجمن صنفی استخر های استان اصفهان گفت: شیوع کرونا به اقتصاد استخرها دهها میلیون خسارت زده است و در شرایط فعلی باید با همدلی از بحران عبور کنیم و ارگانهای دولتی لازم اسیت شرایط را در تعامل با صاحبان کسب و کار در نظر بگیرند.
وی افزود: برخی افراد بدون اینکه کار کارشناسی انجام دهند از ضرر ناچیز استخرها صحبت می کنند ، در صورتی که بسیاری از هزینه های جاری استخرها را نمی بینند.


طبیبی ادامه داد :استخر ها هزینه های  بالایی برای  حفظ سلامت آب، استهلاک و نگهداری تاسیسات  ، هزینه های مالیات ،بیمه پرسنل و بیمه مسئولیت ، هزینه آب و برق و ... دارند که بصورت ماهیانه و ثابت این هزینه ها وجود دارد. 
رئیس انجمن صنفی استخر های استان اصفهان با اشاره به مراکزی که در حوزه آب درمانی فعالیت دارند گفت: این بخش ها که با هدف درمانی ایجاد شده اند مراجعین این مراکز اکثرا با بیماری های مختلف روبرو هستند که آب درمانی یکی از بهترین راه های درمان آنها به شمار می رود و با تعطیلی های فعلی شرایط سختی را پیش رو دارند.
طبیبی با قدر دانی از تصمیمات اخیر برخی نهادها گفت: جامعه استخرداران در درجه اول به  سلامتی مردم  فکر می کند و بعد از آن از دولت انتظار حمایت از صاحبان کسب و کار را دارد و از اداره ورزش و جوانان درخواست می کنیم برای پیشگیری از خسارت بیشتر به مالکین استخرهای خصوصی  برای تاخیر در پرداخت قبوض، مالیات و بیمه‌های مدنی، تامین اجتماعی و مسئولیت‌های استخرها اقدامات فوری انجام دهند.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41