امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 1
 تعداد بازدید - 54

 تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر زاینده رود و آزادسازی 50 هزار مترمربع

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: عملیات تخریب ۲۰ محوطه ساخت و ساز غیر مجاز مستقر در بستر رودخانه زاینده رود در شهر باغ بهادران روستای چم آسمان آغاز و آزادسازی اراضی آنها نیز در حال انجام است.  

 

باخبرباش به نقل از ایسنا ، مسعود میر محمد صادقی با بیان این مطلب، اظهار کرد: از روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه با اخذ صدور دستور تبصره ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب از دادستان شهرستان، تخریب ۲۰ ساخت و ساز غیرمجاز در بستر رودخانه زاینده رود در روستای چم آسمان شهر باغ بهادران آغاز و آزادسازی اراضی آن در حال انجام است.

 

وی با بیان این که این آزادسازی ها در محور شرق و غرب رودخانه زاینده رود در حال گسترش است، تصریح کرد: در این آزاد سازی ها مساحتی در حدود 2 هکتار از اراضی بستر رودخانه زاینده رود که در مجاورت مادی سنتی مدیسه با ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر رودخانه از جمله سکو سازی، احداث آلاچیق و ساخت ویلا محصور شده بودند را شامل می شود .

 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان اضافه کرد: پیش بینی می شود تا اوایل این هفته تخریب این ساخت و سازهای غیرمجاز به اتمام برسد.

 

وی یادآور شد: در اسفند سال گذشته تعداد 28 ویلا نیز با صدور دستور قضائی تخریب شد و با اجرای این حکم در مجموع نزدیک به 50 هزار متر مربع از این اراضی آزادسازی می‌شود.

منبع خبر :  ایسنا
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41