امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3682

 تروریست مسلح و عامل شهادت مامور پلیس فرودگاه ایرانشهر به هلاکت رسید

سردار حسین رحیمی روز جمعه اظهار داشت: در پی شهادت یکی از ماموران انتظامی پلیس فرودگاه ایرانشهر در 12 فروردین سالجاری پایش های تخصصی پلیس برای شناسایی عاملان این جنایت آغاز شد. 
وی افزود: یگان های اطلاعاتی پلیس در تعاقب اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم اشرار و مخلان نظم و امنیت عمومی سرنخ هایی از دخالت 2 شرور مسلح در این خصوص بدست آوردند. 
وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس پس از هفته ها اقدامات فنی و تخصصی رد پاهای این شرور و تروریست های مسلح را در ارتفاعات زردکوه ایرانشهر شناسایی و محل تردد این افراد را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند. 
وی با اشاره به اینکه این افراد به منظور فرار از قانون به طور مداوم محل اختفای خود را در ارتفاعات تغییر داده و در کپرها مخفی می شدند گفت: روز گذشته این اشرار در کمین یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس گرفتار و به صورت مسلحانه با آنها درگیر شدند. 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این درگیری عامل اصلی به شهادت رساندن مامور پلیس فرودگاه ایرانشهر به هلاکت رسید و همدست وی نیز دستگیر شد. 
سردار رحیمی با اشاره به اینکه این اشرار دارای سابقه چندین فقره سرقت مسلحانه به عنف، تحصیل مال نامشروع و مسروقه، حمل مسلحانه مواد مخدر، آدم ربایی، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز، چندین مورد درگیری مسلحانه با ماموران پلیس و دهها شرارت دیگر را در پرونده خود دارند، افزود: از این متهمان یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری، 2 تیغه خشاب و مقادیری مهمات مربوطه کشف شد. 
وی خاطر نشان کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط سیستان و بلوچستان هیچ نقطه امنی برای اشرار و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد و پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم عمومی برخورد مستمر و قاطع خواهد داشت.
ایرانشهر در 335 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41