امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2118

 تصاویر ۲ دختری که توسط مادرشان به قتل رسیدند

 باخبرباش / روز پنج شنبه 15 خرداد ماه امسال مادری با فریادهای کمک کمک و صدا کردن دخترانش به نام های سوگند و فاطمه از خانواده اش و اهالی محل در کرمان درخواست کمک کرد.

خیلی زود پلیس و عوامل اورژانس در محل حاضر شدند و مشخص شد 2 دختر 6 و 11 ساله به خاطر مصرف متادون به کام مرگ فرو رفته اند و مادر 32 ساله این دختربچه به عنوان مظنون اصلی در مرگ دخترانش دستگیر شد.

اعترافات تلخ مادر به فرزندکشی در کرمان

وقتی با شوهرم ازدواج کردم، متوجه شدم او اعتیاد به مواد مخدر تریاک دارد. خیلی سعی کردم ترک کند، ولی فایده‌ای نداشت. تا اینکه بعد از چند‌سال شوهرم از مصرف تریاک به شیشه روی آورد. بعد از آن بود که استرس‌ها و مشکلات روحی من شروع شد. دیگر از شوهرم می‌ترسیدم و احساس خطر می کردم.

از ترس جان خودم و بچه‌هایم درنهایت تصمیم به جدایی گرفتم و با دخترهایم به خانه پدری‌ام رفتیم. اما همچنان مشکلات روحی و استرس‌ها مرا رها نکرد. خیلی سعی‌کردم تحت درمان قرار بگیرم، پیش روانپزشک و روانشناس هم رفتم و تحت درمان بودم، اما دیگر نتوانستم طاقت بیاورم. یک شب که داشتم به مشکلاتم فکر می‌کردم، تصمیم گرفتم به زندگی‌مان پایان دهم. مشکلات مالی و استرس‌هایم هر لحظه بیشتر می‌شد، برای همین به دخترهایم متادون خوراندم. می‌خواستم خودم هم بخورم، ولی منتظر ماندم ببینم وضع دخترهایم چه می‌شود.

ساعت 7 صبح وقتی دیدم حال دخترانم بد است تازه فهمیدم دست به چه کاری زدم که از مردم و خانواده ام درخواست کمک کردم.

جزئیات قتل از زبان پلیس کرمان

احمد یوسفی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: مادر مدعی است مشکل روانی داشته و با همسر خود اختلاف داشته و در آستانه جدایی بوده است‌.

وی افزود: به گفته این مادر 32 ساله بیکار بوده و از لحاظ مالی هم مشکلات زیادی داشته است. این خانواده اصالتا زرندی ولی مقیم کرمان بودند که مادر قاتل همان روز دستگیر می‌شود تا اقدامات قضائی و مداخلات روانشناختی صورت گیرد.

احمدی یوسفی ادامه داد: قاتل 32 ساله و دو فرزندش به نام‌های سوگند 11 ساله و فاطمه 6 ساله بودند. هنوز پدر خانواده شکایتی را مطرح نکرده است. فعلا پیگیر این پرونده هستیم تا ببینیم پدر خانواده چه می‌گوید.

منبع خبر :  
کد خبر :  bakhabarbash

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41