امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 183

 خدمات ویژه ذوب‌آهن برای آسایش ساکنان محله گلزار

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا محمد‌مهدی رمضانی امروز در خصوص اعتراض برخی افراد از آلودگی صوتی زمین فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در محله گلزار اظهار داشت: این زمین در محوطه‌ای که مربوط به باشگاه ذوب‌آهن است ساخته شده است و اگر اعتراضی وجود داشته باید قبل از ساخت مطرح می‌شد و اکنون نمی‌توان این زمین را بلااستفاده رها کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: این عزیزان باید به دید مثبتی به قضیه نگاه کنند که این مجموعه ورزشی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و حفظ جوانان از معضلات اجتماعی ایجاد شده است.

وی افزود: ضمن این‌که زمین‌های ورزشی زیادی در کل شهر اصفهان وجود دارد که اطراف آن‌ها خانه‌های مسکونی هست و این اتفاق جدیدی نیست.

رمضانی در ادامه گفت: با این وجود برای این‌که اهالی محله آسایش بیشتری داشته باشند در حال نصب تابلوهایی در اطراف زمین هستیم تا افراد با سر و صدای کمتری از این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن در پایان یاد‌آور شد: پیشنهاد باشگاه ذوب‌آهن این است که اهالی نیز در مسابقاتی که هر چند وقت برگزار می‌شود حضور یافته و از امکانات این مجموعه ورزشی نیز خودشان استفاده کنند، ما آماده همکاری هستیم.

موضوع  آلودگی صوتی زمین فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در محله گلزار یکی از سوژه‌های ثبت شده در سامانه فارس من با عنوان «آلودگی صوتی و مزاحمت برای اهالی محله گلزار با احداث زمین فوتبال در محله مسکونی توسط ذوب‌آهن» است.

منبع خبر :  فارس
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41