امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 107

 درایت شما اجازه نداد مشکلی در تامین آب شرب اصفهان به وجود آید

رییس حوزه علمیه اصفهان در دیدار استاندار اصفهان با ایشان، ضمن تقدیر و تجلیل از تلاش‌ها و کوشش‌های استاندار اصفهان، خطاب به وی گفتند: فعالیت و درایت شما اجازه نداد مشکلی در تامین آب شرب مردم اصفهان در تابستان سخت گذشته بوجود آید و امیدوارم اصفهانی‌ها قدردان این تلاش و کوشش‌ها باشند.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در دیدار با آیت الله العظمی مظاهری(دامت برکاته) ضمن تشریح اقدامات مدیریت استان در خصوص حل مشکل آب، اظهار کرد: با لطف خداوند متعال و به کارگیری تدابیر لازم با کمترین حاشیه و بدون اینکه نقشه‌های دشمنان مبنی بر ایجاد درگیری و تنش عملی گردد، مشکل آب شرب در تابستان گذشته برطرف شد.

مهرعلیزاده با تشریح اقدامات مدیریت استان در خصوص آبیاری باغات غرب اصفهان و طرح‌های هفتگانه احیای حوضه آبریز زاینده رود، بر ضرورت جاری شدن آب در زاینده رود برای حفظ بناهای تاریخی؛ روحیه و نشاط مردم در پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی و رونق گردشگری تاکید کرد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه در طرح‌های تدوین شده بهترین روش ها برای آبیاری باغات غرب اصفهان و کشاورزی شرق در نظر گرفته شده است ، تصریح کرد: طرح هفتگانه احیای زاینده رود به عنوان یک یادگاری از اینجانب برای مردم اصفهان و مورد مطالبه ی مردم از مسئولین آینده خواهد بود و اگر اجرایی نگردد آینده اصفهان به مخاطره خواهد افتاد.

مهرعلیزاده مهمترین شاخصه طرح‌های هفتگانه را بی نیازی به اعتبارات دولتی برشمرد و افزود: تمامی منابع از داخل استان و با مشارکت صنایع بزرگ تامین خواهدشد.

یکی از اقدامات خوب، اما سخت شما رفع مشکلات آب استان بود

رییس حوزه علمیه اصفهان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات مهرعلیزاده در خصوص حل مشکل آب، خطاب به وی اظهار کرد: در حقیقت فعالیت و درایت شما اجازه ندارد که در تابستان گذشته مشکلی در تامین آب شرب ایجاد شود و یکی از اقدامات خوب، اما سخت شما حل مشکلات آب استان بود.

آیت الله العظمی مظاهری با اشاره به خدمات ارزنده مهرعلیزاده در طول یکسال گذشته و اظهار امیدواری از اینکه مردم اصفهان قدردان این خدمات باشند، افزود: مهمترین پاداش، رضایت خداوند و پاداش آخرت است که انشاالله نصیب همه خدمتگزاران خواهد شد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظرات



ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41