امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6673

 دستگیری دلالان ارز از سوی نیروی انتظامی/ دلار ارزان شد

نیروی انتظامی وارد سبزه میدان و خیابان فردوسی شد و بیش از دهها نفر از دلالان ارز را دستگیر و با ون‌های پلیس منتقل کرد.

پلیس

نیروهای پلیس با حضورشان در سبزه میدان که محل تجمع دلالان است،  باعث شدند تا بازار آزاد دلار و فرآیند کاغذ بازی دلار تا اطلاع ثانوی خاتمه پیدا کند.

دلار نقدی در بازار آزاد که صبح امروز ۴ هزار و ۹۱۰ تومان قیمت داشت حالا با ورود نیرو‌های پلیس و برخورد با دلالان کوچک و بزرگ ۶۰ تومان کاهش داشته است و به ۴ هزار و ۸۵۰ تومان رسیده است.

یکی از صرافان از احتمال شلوغ بودن بسیار زیاد بانک کارگشایی در روز جاری خبر می‌دهد و می‌گوید: از آن جایی که بانک کارگشایی تنها مکان برای خرید آزادانه دلار توسط دلالان ارز است، انتظار می‌رود تا بانک کارگشایی شلوغ باشد.

تشکر از نیروی انتظامی به دلیل دستگیری دلالان

یکی از صرافان خیابان منوچهری به خبرنگار ایلنا درباره اقدام نیروی انتظامی گفت: اقدام امروز نیروی انتظامی حرکت سلبی خوبی بود و انتظار می‌رود برای کنترل بازار در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی تاکید کرد: دستگیری برخی از دلالان شاخص ارز در روز جاری به معنای دستگیری جمشید بسم الله‌های جدید است و اگر این اقدامات در زمان محمود احمدی نژاد رخ می‌داد هرگز چنین روزهایی را شاهد نبودیم.

۱۲ نفراز دلالان اصلی ارز دستگیر و بازداشت شدند‌

احمد جلیلوند، سرهنگ یگان امداد نیروی انتظامی حاضر در خیابان منوچهری در گفت‌وگو با ایلنا گفت: تیم یگان امداد نیروی انتظامی به منظور کنترل بازار و برخورد با دلالال ارز امروز با عملیات ویژه در خیابان فردوسی، منوچهری، سبزه میدان حضور پیدا کرد و در جریان این عملیات ۱۲ نفراز دلالان اصلی ارز دستگیر و بازداشت شدند‌.

وی اظهار داشت: تا پایان امروز نیروی انتظامی در بازار ارز حضور دارد و انتظار می‌رود تا بازار از کنترل دلالان ارز خارج شود.

تا این لحظه گفته می‌شود در خیابان منوچهری ۱۲ نفر ، خیابان فردوسی و سبزه میدان  ۴۰ نفر دستگیر شده‌اند.

سکه ارزان شد

قیمت سکه تصویر امام با ۱۰ هزار تومان کاهش به ۱ میلیون و ۵۸۵ هزار تومان رسید.

در حال حاضر دلار بانکی با قیمت ۴۸۲۹ تومان به فروش می‌رسد.

این در حالی است که دلار  در بازار آزاد ۴ هزار و ۸۵۰ تومان قیمت دارد و روند قیمت بعد از چندین روز صعودی بودن حالا کاهشی شده است.

منبع خبر :  ایلنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41