امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 7568

 دهمين سال راهبري پاويون ملي ايران در نمايشگاه ساختمان دبي با محوريت شركت نمايشگاه اصفهان/ اعزام هيأت تجاري همزمان با نمايشگاه

در این دوره 8 مشارکت کننده ایرانی شامل شرکت های آجر ماندگار سهیل، آجر نسوز آذرخش قم، کاشی تبریز، پرمیوم باند، استیل البرز، تجهیزات آشپزخانه ای کن، رنگ باراد و ذوب آهن اصفهان در فضایی بالغ بر 200 مترمربع پاویون ملی ایران را تشکیل می دهند و همزمان با این نمایشگاه، هیأتی تجاری متشکل از فعالان و صاحب نظران بخش خصوصی و دولتی کشور و استان اصفهان نیز با هماهنگی شرکت نمایشگاه اصفهان برای بازدید از نمایشگاه اعزام خواهند شد. 
 

شرکت نمایشگاه های بین ­المللی استان اصفهان برای دهمین سال متوالی به عنوان منتخب سازمان توسعه تجارت ایران و نماینده رسمی dmg::events پاویون ملی ایران را در بزرگترین نمایشگاه بین­المللی صنعت ساختمان خاورمیانه و شمال آفریقا برگزار خواهد کرد. این پروژه عظیم نمایشگاهی که Big5 نام دارد از تاریخ 5 تا 8 آذر ماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) میزبان نمایندگان بیش از یکصد کشور و هزاران نفر بازدیدکننده متخصص و صاحب نظر از سطح منطقه و جهان است.

در این رویداد ایران نیز در کنار سایر کشورها گوشه ای از توانمندی ها و قابلیت های خود را معرفی خواهد کرد و شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان مدیریت پاویون ملی ایران در این رویداد را بر عهده دارد. از آنجا که دبی به عنوان شاهراه تجارت با جهان از اهمیت بالایی برخوردار است، حضور در این نمایشگاه فرصتی بی نظیر برای مشارکت کنندگان ایرانی خواهد بود.

مشارکت کنندگان ایرانی این نمایشگاه، انواع آجر نسوز، کاشی و سرامیک، تجهیزات آشپزخانه، رنگ های ساختمانی و آهن و فولاد را به نمایش خواهند گذاشت که با توجه به کیفیت بالای این محصولات و تمرکز فعالان صنعت ساختمان دنیا بر این نمایشگاه، پیش بینی می شود حضور ایران در این رقابت بین المللی، توسعه بازار و افزایش صادرات را به همراه خواهد داشت.     

لازم به ذکر است در این دوره 8 مشارکت کننده ایرانی شامل شرکت های آجر ماندگار سهیل، آجر نسوز آذرخش قم، کاشی تبریز، پرمیوم باند، استیل البرز، تجهیزات آشپزخانه ای کن، رنگ باراد و ذوب آهن اصفهان در فضایی بالغ بر 200 مترمربع پاویون ملی ایران را تشکیل می دهند و همزمان با این نمایشگاه، هیأتی تجاری متشکل از فعالان و صاحب نظران بخش خصوصی و دولتی کشور و استان اصفهان نیز با هماهنگی شرکت نمایشگاه اصفهان برای بازدید از نمایشگاه اعزام خواهند شد.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41