امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2197

 روایت یحیی از نپذیرفتن هدایت تیم امید

   باخبرباش به نقل از خبرآنلاین: یحیی گل محمدی برای دو فصل دیگر در پدیده مشهد ماندگار شد و قراردادش را تمدید کرد. این در حالی است که او فقط با یک امضای ساده می تواند سرمربی تیم امید کشورمان باشد ولی تصمیمش این بود که در مشهد بماند و پدیده یا همان شهرخودرو را در فصل آینده نیز همراهی کند. او در این خصوص گفت: «پدیده یک تیم پرهوادار با بازیکنان بامعرفت و طرفداران فوق العاده است. شاید امکانات ما نسبت به خیلی از باشگاه ها متفاوت باشد ولی این تیم را خودم به اینجا کشاندم و نمی توانم به راحتی بچه ها را رها کنم. در واقع جدایی از پدیده، برایم امکان پذیر نبود.»

گل محمدی اضافه کرد: «ما دست به کار بزرگی زدیم و توانستیم سهمیه آسیایی بگیریم. اتفاقی که تا به حال برای فوتبال مشهد رخ نداده بود. از حالا باید به فکر ساختن یک تیم عالی برای فصل بعد باشیم و برای این کار هم، برنامه ریزی گسترده ای داریم. امیدوارم بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم. مردم دوست دارند تیم فصل آینده، بهتر از اینها باشد و ما هم می خواهیم خواسته مردم لحاظ شود.»

سرمربی جوان تیم پدیده در نهایت گفت: «پیشنهادات زیادی به دستم رسید ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که ماندن در پدیده بهترین انتخاب است به همین علت بود که تصمیم گرفتم بمانم و به کارم ادامه بدهم. انشالله فصل آینده تیمی بهتر از لیگ هجدهم بسازیم و با قدرت وارد لیگ شویم.»

منبع خبر :  خبر آنلاین
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41