امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 54

 روزانه 2 هزار بازرسی از اصناف اصفهان انجام می شود

حمیدرضا خشنود روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد بازرسی بطور میانگین روزانه200 مورد معادل10 درصد تخلف گزارش می شود.
وی گفت: پرونده تخلف های صنفی پس از تنظیم به تعزیرات حکومتی ارسال و در صورت استمرار تخلف با همکاری مراجع دیگر اقدام به پُلمپ این واحدها می شود.
به گفته وی، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت به همراه بازرسان اصناف بصورت مستمر در قالب تیم های بازرسی در سطح بازار حضور دارند.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان با بیان اینکه طرح بازرسی از اصناف در 2 مرحله اجرا می شود، اظهار داشت: مرحله اول قبل از عید نوروز و مرحله دوم بعد از عید اجرا می شود.
خشنود گفت: در کنار این نظارت ها، برنامه ریزی لازم از طریق ستاد تنظیم بازار استان صورت گرفته است و نگرانی خاصی برای تامین کالاهای اساسی مردم از قبیل گوشت، مرغ، برنج وجود ندارد.
وی از مردم خواست تخلفات اقتصادی شامل گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، درج نکردن قیمت، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری را از طریق تلفن 124 یا به صورت حضوری به بازرسان این اداره اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن به گزارش آنان رسیدگی شود.
حدود 250 هزار واحد صنفی در استان اصفهان فعالیت دارند. 
تعداد واحدهای صنفی مُجاز در ایران بیش از 2 میلیون و تعداد واحدهای غیرمجاز بیش از 500 هزار واحد است که این ارقام نزدیک به20 برابر میانگین جهانی است.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41