امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 135

 سانس فوق العاده برای "متری شیش و نیم" در روز چهارم جشنواره

مدیر پردیس سینمایی سیتی‌سنتر گفت: اکران فوق العاده "متری شش و نیم" بر اساس رایزنی های انجام شده ساعت ۲۳ روز دوشنبه ۱۵ بهمن برگزار خواهد شد. برای جلوگیری از به وجود آمدن بازار سیاه ، بلیت فروشی این سانس از ساعت ۲۰ امشب به صورت حضوری در سینما سیتی سنتر انجام خواهد شد.

به گزارش باخبرباش به نقل از  ایمنا، محمد پناهی شب گذشته در حاشیه برگزاری این جشنواره و در جمع خبرنگاران گفت: فردا فیلم های پرمخاطب را داریم و چند فیلم اصلی که همه در جشنواره دنبالش بودند، اکران خواهد شد. فیلم های "متری شش و نیم"، "قصر شیرین"، "ماجرای نیم روز" و "شبی که ماه کامل شد" فردا اکران خواهد شد؛ که تمام بلیط های این فیلم ها ظرف یک ساعت تا یک ساعت نیم فروخته شد.

پناهی با اشاره به سانس فوق العاده فیلم "متری شش و نیم" اظهار کرد: بر اساس رایزنی های انجام شده برای ساعت ۲۳ فردا "متری شش و نیم" را اکران فوق العاده خواهیم داشت. برای جلوگیری از به وجود آمدن بازار سیاه ، بلیت فروشی این سانس از ساعت ۲۰ فردا به صورت حضوری در سینما سیتی سنتر انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: بقیه فیلم های پرمخاطب مثل "ماجرای نیمروز" را در حال رایزنی هستیم تا برای روز سه شنبه اکران فوق العاده داشته باشیم. همچنین امروز جدول اکران فیلم های لغو شده را با اتحادیه تهیه کنندگان بستیم و فیلم هایی که در این دو روز برنامه اکران های آن ها تغییر کرده بود با موافقت اتحادیه، دو سه روز آینده در ساعت ۱۴ اکران خواهند داشت.

مدیر پردیس سینمایی سیتی‌سنتر با ابراز امیدواری برای بالا رفتن تعداد مخاطبان خاطر نشان کرد: از امروز فیلم ها بسیار پر مخاطب شده اند و فردا فقط در یک سالن نزدیک به سه هزار مخاطب خواهیم داشت. سعی خواهیم کرد برای فیلم های پر مخاطب بالای یک سانس فوق العاده برویم.

پناهی درباره وجه بلیت سانس های لغو شده گفت: حدود ۹۰ درصد از مبلغ در همان زمان که مشخص شد فیلم اکران نخواهد شد برگردانده شد و ۱۰ درصد باقی مانده با درخواست خودشان بلیت خود را برای اکران مجدد نگه داشته اند.

وی همچنین با اشاره به لحظه ای بودن ارسال کد ها از تهران تصریح کرد: دیروز کد kdm فیلم تختی ۱۰ دقیقه قبل از اکران به دست ما رسید و دلیل تاخیر یا اکران نشدن فیلم ها همین نرسیدن کد بود. تا فردا تمام کد ها به دست ما می رسد و اختلالی در روند اکران ایجاد نخواهد شد.
مدیر پردیس سینمایی سیتی‌سنتر در پایان افزود: در چند روز آینده فروش فیلم ها را اعلام خواهیم کرد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41