امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 4627

 شفاف سازی اقدامات شورا و شهرداری اصفهان در کشور کم نظیر است

فتح الله معین در جلسه علنی امروز شورای شهر اصفهان با اشاره به اظهار نظر برخی از رسانه ها در مورد مصوبات شورا اظهارکرد: تعداد مصوباتی که در این دوره جدید مدیریت شهری در نظر گرفته شده بی نظیر بوده است.
وی با اشاره به لایحه شفاف سازی برنامه های شهرداری و شورا افزود: این موضوع در میان اقدامات سایر شهرداری های کشور کم نظیر است و این شفاف سازی تنها به دلیل احترام به شهروندان اصفهانی انجام شده تا از تمامی اقدامات مدیریت شهری آگاه باشند.
رییس شورای شهر اصفهان در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تامین مالی ساخت خط اول مترو گفت: پشت این موضوع مذاکرات زیادی با بانک ها صورت گرفت و قرار داد خط سوم هم با بنیاد مستضعفان بسته شده حتی قرار است استفاده از فاینانس خارجی در دستور کار قرار گیرد.
معین افزود: اگر این اقدامات برای ساخت مترو، قبل از این صورت گرفته بود ساخت خط مترو ۱۷ سال به طول نمی انجامید و امید است این موضوع در این دوره شورا به سرانجام برسد.
وی با اشاره به دو لایحه دیگر شورای شهر اظهارکرد: لایحه استفاده از انرژی خورشیدی و بهبود کسب و کار از لوایح مهم شورای شهر در این دوره بوده است.
رییس شورای شهر اصفهان به کمک شورای شهر به فرمانداری به منظور برگزاری انتخابات گذشته اشاره کرد و گفت: این موضوع در دوره های قبلی بدون مجوز و مصوبه ارائه می شد اما ما در این دوره با لایحه قانونی آن را به سرانجام رساندیم.
معین خاطرنشان کرد: گزارشات مصوبات شورا برای نمایندگان مجلس و فرمانداری ارسال می شود و اگر تخلفی باشد آنان گوشزد خواهند کرد در صورتی که تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده است البته اطلاع رسانی رسانه ها در این باره جای تشکر دارد.

وی با بیان اینکه تمامی مصوبات در سایت رسمی شورای شهر منتشر می شود، گفت: شورای دوره پنجم اصفهان در راستای شفاف سازی فعالیت های خود جلسات علنی این شورا را به صورت زنده پخش می کند.
رییس شورای شهر اصفهان در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به برگزاری مسابقات معلولان اظهارکرد: معلولان طی درخواستی پیشنهاد این موضوع را داده اند و باید اقدامات لازم برای انجام این مسابقات توسط تمامی دستگاه های مربوطه انجام شود.

  •  

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41