امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 113

 صبر امثال خانواده شهید افچنگی پشت دشمن را به خاک می‌زند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام سید عباسی قریشی در مراسم ختم شهید حجت‌الاسلام محمد افچنگی اظهار کرد: این شهید بزرگوار یکی از روحانیون پرتلاش، با صفا و دلسوزی بود که در سال‌های اخیر در یگان پدافند هوایی انرژی اتمی اصفهان به خدمت می‌پرداخت.

وی افزود: وقتی در یکی از مراسمات مربوط به عید غدیر به این یگان دعوت شدم، آنچه به چشم دیدم، ذوق، هنر و سلیقه‌ای بود که با کمترین امکانات برای کارکنان این یگان فراهم کرده بود و نشان می‌داد واقعاً با تلاشی بی‌وقفه از مرزهای ایمان و عقیده مجموعه خود دفاع می‌کند.

هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش منطقه اصفهان در ادامه با تأکید بر این‌که بیشترین انتقالی و جابجایی در ارتش مربوط به روحانیون شاغل در عقیدتی سیاسی است، مطرح کرد: با این‌که حدود 10 سال بیشتر از استخدام این شهید بزرگوار در ارتش نمی‌گذشت، در همین مدت در شهرهای مختلفی همچون شهرآباد (بجنورد)، سمنان، اصفهان خدمت کرده و اخیراً هم به منطقه پدافند هوایی جنوب غرب (امیدیه) منتقل شده بود.

وی در ادامه به مصاحبه خانواده این شهید در اخبار صدا و سیما اشاره و موضع آن‌ها را بسیار افتخار آفرین قلمداد کرد و گفت: روحیه قوی توام با صبر امثال خانواده شهید افچنگی است که پشت دشمن را شکسته و او را از رسیدن به اهداف شوم خود باز می‌دارد.

قریشی عنوان کرد: شهید افچنگی یکی از روحانیون پرتلاش، با صفا و دلسوز عقیدتی سیاسی ارتش بود و حقیقتا مردم در تشییع پیکر مطهر این شهید، سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش فارس، مراسم ختم شهید حجت‌الاسلام محمد افچنگی که در جریان حادثه تروریستی اهواز به شهادت رسید با حضور جمعی از طلاب حوزه علمیه استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرمانده گروه 44 و 55 توپخانه ارتش و جمعی از  کارکنان نظامی و انتظامی استان، در منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی برگزار شد.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41