امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 115

 صحبت در مورد بودجه ۹۸، حدس و گمان است

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا نعمت الله اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در زمان تصویب و نگارش بودجه ۹۷ تحریم های کنونی وضع نشده بود اما دولت در اواسط سال ۹۷ با پدیده تحریم مواجه شد و ناگزیر از اعمال تغییرات در سیاست های خود بود که همین موضوع باعث بروز برخی اختلال ها در روند اجرایی بودجه سال ۹۷ شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان افزود: دولت سعی کرده است تا برنامه بودجه سال ۹۸ به گونه ای نوشته شود، که تاثیر تحریم ها و فشارهای اقتصادی بر مردم به حداقل برسد و وابستگی اقتصاد به صادرات نفت کاهش پیدا کند.

وی با بیان اینکه قیمت صادرات نفت در لایحه بودجه ۹۸ بسیار پایین در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: دولت با کاهش یک میلیونی از سهم صادرات نفت ایران، سعی کرده است تا وابستگی اقتصاد ایران به صادرات نفت، در بودجه ۹۸ را کاهش دهد و با محاسبه ۵۴ دلاری هر بشکه نفت صادراتی ایران، از تاثیر آن در اقتصاد را به صورت چشمگیری کاسته است.

اکبری اضافه کرد: با توجه به صحبت های رییس جمهور ،حمایت از تولید، اشتغالزایی، کنترل تورم، توجه به اقشار کم درآمد و تامین کالاهای مورد نیاز مردم، پنج محور اصلی بودجه ۹۸ است همچنان که توجه به این پنج مولفه در بودجه سال ۹۷ نیز انجام شده بود.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41