امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 193

 عشق است و آتش و جان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: آتش نشانی «عشق، آتش و جان» است، اما متأسفانه هنوز سختی‌های این شغل برای بسیاری از افراد شناخته شده نیست.

محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: آتش‌نشانان، فرشتگان نجاتی هستند که به درجه تعالی بندگی رسیدهاند چرا که با به خطر انداختن جان خود سعی دارند جان دیگران را نجات دهند؛ آنچه شغل یک آتش‌نشان را از سایر شغل‌ها مستثنی می‌کند، عشق و علاقه افراد به این شغل است، آتش‌نشان باید در عین حال احساساتی و توانایی ابراز همدلی با آسیب دیدگان را نیز داشته باشد و با شجاعت به جنگ حوادث و آتش برود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به برنامه‌های هفته ایمنی و آتش نشانی، تصریح کرد: روز شنبه هفتم مهرماه ۹۷ رژه خودروها و تجهیزات عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به مناسبت هفته ایمنی و آتش نشانی در مقابل ورودی گلستان شهدا برگزار می‌شود؛ در این رژه ۵۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین اطفائیه، ۱۸ دستگاه موتورسیکلت‌های آتش نشانی و رژه پیاده نیروهای آتش نشانی به نمایش گذاشته می‌شود.

گلابی با بیان اینکه در هفته ایمنی و آتش نشانی عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا همچنین دیدار با تعدادی از جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی انجام شد، تصریح کرد: به مناسبت این هفته نمایشگاه دستاوردهای آتش نشانی در محل پل خواجو برگزار شده است.

وی گفت: برگزاری مسابقه دوی امدادی از خیابان مطهری تا میدان بزرگمهر، برنامه کوه گشت خانوادگی و دیدار با خانواده شهدا از دیگر برنامه‌های هفته ایمنی و آتش نشانی در اصفهان بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تاکید کرد: به‌کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و سریع مطابق با استانداردهای جهانی در آتش نشانی اصفهان مهمترین اولویت برنامه‌های این سازمان است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41