امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 100

 فاز یک مرمت حمام خسروآقا تا پایان سال تکمیل می‌شود

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا، حسین کارگر اظهار کرد: حمام خسروآقا که در ضلع شمالی محور عظیم دولتخانه صفوی قرار دارد، یکی از زیباترین حمام‌های تاریخی شهر اصفهان به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه بازسازی و مرمت حمام خسروآقا در اولویت کاری شهرداری اصفهان قرار گرفته است، افزود: با توجه به بازگشایی خیابان حکیم در ادامه خیابان استانداری، بخشی از حمام خسرو آقا متأسفانه تخریب شد و بخش جزئی باقی‌مانده آن در سال‌های اخیر بلاتکلیف مانده بود که خوشبختانه با طراحی مجدد و آثار باقیمانده‌ای که در کنار خیابان موجود بود، طرح بازسازی حمام خسرو آقا تهیه و به تأیید مراجع ذی‌ربط رسید.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان با بیان اینکه اعتباراتی از سوی شهرداری برای این موضوع مهم پیش بینی شده است، ادامه داد: در حال حاضر عملیات اجرایی بازسازی فاز یک حمام آغاز شده است که امیدواریم تا پایان امسال به اتمام برسد؛ البته تا زمانی که مسیر جایگزینی برای ورودی از خیابان استانداری به خیابان حکیم بررسی و تصویب شود، امکان اجرای فاز دو حمام خسروآقا نیست.

کارگر ابراز امیدواری کرد: بتوانیم مسیر جایگزینی برای اتصال خیابان استانداری به خیابان حکیم مشخص کنیم تا عملیات مرمت و بازسازی حمام خسرو آقا به طور کامل اجرا شود.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41