امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 728

 فستیوال لاته آرت با هدف کمک به خیریه ی کودکان سرطانی اصفهان در قلب شهر برگزار می شود

با نگاهی به فعالیت های اصفهان سیتی سنتر به سادگی مشخص می شود که این مجموعه به عنوان یک نهاد اقتصادی و فرهنگی تلاش بسیار دارد تا تجمل گرایی ها و اصراف های بی حد و حصری که در سطح جامعه صورت می گیرد را به سمت  کمک به نیازمندان  سوق دهد .

البته در این راه بسیاری از فروشگاه ها ، رستوران ها و مراکزی که در قلب شهر جای گرفته اند نیز مدیریت اصفهان سیتی سنتر را یاری می کنند .

برگزاری فستیوال دو روزه ی لاته آرت که به مناسبت افتتاحیه ی کافی شاپ رستوران هرمس برگزار می شود نیز در همین راستا است .

محمدرضا احمدی مدیرعامل خیریه ی کسا (خیریه ی حمایت از کودکان سرطانی اصفهان ) در گفتگو با خبرنگار هفته نامه ی نگاه کویر گفت : این فستیوال به پیشنهاد مدیریت رستوران هرمس برگزار می شود و درآمد فروش کافی شاپ این رستوران در روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه از ساعت 17 الی 23 به حساب خیریه ی کسا واریز می شود .

احمدی با بیان اینکه در این دوروز و در حاشیه ی این فستیوال فعالیت های خیریه ی کسا برای علاقه مندان تشریح می شود افزود : چنین برنامه های در ترویج فرهنگ نوع دوستی و کمک به اقشار نیازمند بسیار اثرگذار خواهد بود .

نباید فراموش کنیم که سبدهای گل بزرگ و هدیه های گران قیمت لوکس در مراسمات مختلف تنها یک لبخند زود گذر را می آفریند اما اهدای معادل مالی این هدیه ها و متعاقب آن تقدیم کردن این کار نیک به دوستان و آشنایان می تواند لبخندی دائمی را برچهره ی یک نیازمند بنشاند 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41