امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5604

 مانور یک هزار دستگاه تاکسی به مناسبت سالروز ورود امام در اصفهان

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره)، مانور بزرگ تاکسیرانی اصفهان با حضور بیش از یک هزار دستگاه تاکسی برگزار شد.

حسین جعفری  اظهارکرد: سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به پاس رشادت ها و مجاهدت های مردم و یاد آوری ایام پرشکوه انقلاب اسلامی همانند سال‌های گذشته، مانور گسترده‌ای را با حضور بیش از یک هزار دستگاه تاکسی برگزار شد.

وی ادامه داد: بالغ بر یک هزار دستگاه ناوگان تحت پوشش سازمان تاکسیرانی اعم از گردشی، خطی، سرویس‌های مدارس، آژانس‌های حمل و نقل، تاکسی بی‌سیم، پایانه‌ها، فرودگاه و بانوان در مراسم حضور دارند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: علی رغم مشکلات موجود، ناوبران تاکسی با شوق و ذوق در این برنامه شرکت کردند، البته جا دارد در جهت برطرف کردن مشکلات این صنف، تلاش‌های مضاعفی انجام شود.

به گزارش ایمنا، این مراسم از ساعت هفت صبح از خیابان فرایبورگ به سمت گلستان شهدا آغاز شد، البته با هماهنگی پلیس راهور به منظور سهولت در رفت و آمد شهروندان، مسیر خیابان سعادت آباد به سمت گلستان شهدا مهیا شد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41