امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4726

 مرگ دزد موتورسوار مقابل بیمارستان +عکس

ساعت ۱۱صبح دیروز رهگذرانی که در حال عبور از خیابان قزوین بودند با شنیدن فریاد کمک خواهی زنی رهگذر متوجه شدند که دو موتورسوار قصد سرقت گوشی تلفن همراه او را داشتند که با مقاومت زن جوان ترک نشین از روی موتور سقوط کرده و راکب از محل فرار می‌کند.

همزمان مأموران کلانتری ۱۵ رازی با تماس رهگذران از ماجرا با خبر شده و در محل حاضر شدند. در حالی که بررسی‌ها در جریان بود خبر رسید راکب موتورسوار هنگام عبور از پیاده رو مقابلبیمارستان فارابی با مانع برخورد کرده و بعد از سقوط جانش را از دست داده است.

در بررسی‌های بعدی معلوم شد که موتوسوار فوت شده همدست سارقی است که به دست مردم گرفتار شده است.

 همچنین در تحقیقات معلوم شد که او هنگام فرار برای اطلاع پیدا کردن از سرنوشت همدستش برای یک لحظه از روی موتور در حال حرکت به عقب نگاه می‌کند که در برخورد موتور با مانع ایجاد شده در پیاده رو سقوط کرده و جانش را از دست می‌دهد. مأموران تجسس کلانتری همچنین در بررسی میدانی به رفتارهای پسری که در صحنه تصادف حضور داشت مظنون شده و او را بازداشت کردند.

تحقیقات بعدی نشان داد که این مظنون هم از همدستان سارقان است که برای اطلاع از سرنوشت همدستانش میان تجمع کنندگان حاضر شده است. 

سرهنگ بیرانوند رئیس کلانتری ۱۱۵ رازی گفت: متهمان بازداشت شده که ۲۰ تا ۲۴ ساله هستند و اعتراف کرده‌اند که سوار بر دو موتور از مراجعه کنندگان به بیمارستان فارابی سرقت می‌کردند.

وی گفت: تحقیقات از متهمان در جریان است. 

منبع: روزنامه جوان

منبع خبر :  مشرق
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41