امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 36

 معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از اعزام دومین گروه ستاد بحران شهرداری اصفهان به مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.

باخبرباش به نقل از ایرنا امیری  گفت: با توجه به افزایش مقدار سیلاب و حجم آب پشت سدها و وخیم شدن اوضاع در خوزستان و به دنبال هشدارهای ممتدد از سوی ستاد بحران کشور، شهرداری اصفهان دومین گروه ستاد بحران خود را به این استان اعزام کرد. 
وی ادامه داد: در این گروه 15 دستگاه ماشین سنگین شامل کمپرس، لودر و بولدوزر به همراه ده ها دستگاه کف کش و لجن کش به خوزستان اعزام شدند. 
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان بیان کرد: 25 نیروی خدماتی بحران نیز همراه با دومین گروه ستاد بحران شهرداری اصفهان به خوزستان اعزام شدند که در مجموع 50 نیرو از ابتدای وقوع سیل در خوزستان برای کمک رسانی به این استان فرستاده شده اند. 
وی با اشاره به اینکه اصفهان در شرایط فعلی معین استان خوزستان است تصریح کرد: همچنین تاکنون در مجموع 35 دستگاه در حوزه آتش نشانی، عمرانی و خدماتی برای رفع بحران به خوزستان اعزام شده اند. 
امیری یادآور شد: در اولین ساعات وقوع سیل لرستان نیز تیم ستاد بحران و رفع سیل شهرداری اصفهان با توان 50 نیروی خدمات موتوری، شهری و آتش نشانی به همراه بیش از 20 دستگاه ماشین آلات از این نهاد به مناطق سیل زده لرستان اعزام شده بود. 

ایرنا
 

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط