امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4632

 منصوریان خروجی استقلال را رسما اعلام کرد

این روزها بحث جدایی هرائر مگویان مدافع ارمنی از جمع آبی‌پوشان برای باشگاه استقلال تبدیل به معضل شده زیرا این بازیکن تحت هیچ شرایطی حاضر به جدایی از جمع استقلالی‌ها نیست و ادموند اختر مدیر برنامه‌های این بازیکن در چند مقطع علیه بهتاش فریبا و مسئولان باشگاه استقلال موضع‌گیری کرد که چرا خبر از حضور این مدافع ارمنی در لیست مازاد استقلال داده‌اند.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره گفت: طبق آیین‌نامه نقل و انتقالات برای تعیین وضعیت بازیکنان ضمیمه 3 ماده 2 نامه‌ای را به ادموند اختر مدیر برنامه‌های مگویان تحویل دادیم.

وی افزود: با توجه به اینکه سرمربی تیم اعلام کرده مگویان به تیم دیگری برود یا در لیست مازاد باشگاه استقلال است به همین علت مدیر برنامه‌های وی را در جریان قرار دادیم چون طبق قانون فدراسیون فوتبال باشگاه‌ها باید بازیکنان مازاد خود را یک ماه قبل از پایان نقل و انتقالات در جریان عدم حضورشان در لیست قرار بدهند. ما هم با توجه به اینکه یک ماه و یک هفته به پایان نقل و انتقالات مانده این موضوع را در جریان مدیر برنامه‌های مگویان قرار دادیم که او تیم جدید خود را انتخاب کند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال افزود: اگر در این زمان مگویان با تیم جدید به توافق برسد که با باشگاه استقلال تسویه حساب خواهد کرد اما اگر این بازیکن تیم جدیدی پیدا نکرد باشگاه استقلال طبق قانون موظف است قرارداد این بازیکن را به وی پرداخت کند. قرار است جلسه دیگری برای تعیین وضعیت مالی این بازیکن برگزار شود که ما با مگویان برای پرداخت مطالباتش به توافق برسیم تا این بازیکن به صورت مسالمت‌آمیز از استقلال جدا شود.

به گزارش فارس، به این ترتیب جدایی هرائر مگویان از جمع آبی‌پوشان قطعی است و در حالی که امروز شایعه شده بود شاید لئوناردو پادوانی به دلیل آسیب دیدگی از استقلال جدا شود این بازیکن برزیلی در جمع آبی‌پوشان ماندنی خواهد بود و بحثی برای جدایی وی مطرح نیست.

منبع خبر :  فارس
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41