امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 69

 مهلت ثبت نام در جشنواره ملی حرکت 20 آبان است

یازدهمین جشنواره ملی حرکت با هدف ایجاد پیوند بیشتر انجمن های علمی دانشگاه ها با بخش های مختلف کشور به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، چهارم تا هفتم آذر امسال در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
ابراهیم رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : فرایند ثبت نام برای حضور در یازدهمین جشنواره ملی حرکت و بخش نمایشگاهی آن از نهم آبان آغاز شد و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، مهلت ثبت نام آن تمدید نمی شود.
وی اظهارداشت : دانشگاه هایی که تمایل به حضور در بخش نمایشگاهی این دوره از جشنواره را دارند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی harekatfest.ir آمادگی خود را اعلام کنند.
رضایی با بیان اینکه برای هر دانشگاه با توجه به تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، سهمیه مشخصی از غرفه ها و فضای نمایشگاهی در نظر گرفته شد، بیان کرد : در این نمایشگاه آثار و دستاوردهای انجمن های علمی ارائه می شود.
دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره ملی حرکت اضافه کرد : اگر دانشگاهی خواهان فضای نمایشگاهی مازاد بر سهمیه تعیین شده است می تواند درخواست خود را در فرایند ثبت نام مطرح کند تا مورد بررسی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه نمایشگاه جشنواره ملی حرکت در سالن حجاب دانشگاه اصفهان با مساحت سه هزار متر مربع برپا می شود، تاکید کرد : امکانات کافی برای تخصیص فضای بیشتر نمایشگاهی به دانشگاه های متقاضی وجود دارد.
رضایی همچنین با اشاره به شرکت حدود 85 مهمان خارجی در این جشنواره، تصریح کرد : کارهای مربوط به صدور روادید و برنامه ریزی سفر آنها در حال اجراست.
یکهزار و 355 اثر از 106 دانشگاه به دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی حرکت ارسال شده است که از میان آنها
106 اثر برتر در اختتامیه جشنواره معرفی و تجلیل می شوند.
پیش بینی می شود حدود 600 تَن از دانشگاه های داخل کشور و 85 تَن از دانشگاه های خارجی در این رویداد علمی و فرهنگی حضور یابند.
به گزارش ایرنا، توسعه تعاملات علمی ملی و بین المللی و تقویت حوزه های رقابتی و داوری جشنواره بر اساس استاندارد های علمی از راهبردهای اصلی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این دوره از جشنواره حرکت است.
ایجاد تالارهای گفت و گو، برپایی غرفه های مربوط به صنایع و تشکیل کارگروه های گوناگون از دیگر برنامه های این جشنواره است.
حدود 9 هزار انجمن علمی و 40 اتحادیه انجمن های دانشجویی در دانشگاه های کشور فعالیت می کنند.
دانشگاه اصفهان با 70 سال قدمت بعنوان یکی از دانشگاه های جامع و برتر کشور دارای حدود 15 هزار دانشجو و 660 عضو هیات علمی است.
اصفهان با حدود 170 دانشگاه و مرکز آموزش عالی و 280 هزار دانشجوی در حال تحصیل دومین استان دانشگاهی کشور است.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41