امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2186

 موتورسواری امین حیایی روی صحنه «عصر جدید» /خاطره جالب علیخانی از حضور خود در یک فیلم

باخبرباش به نقل از افکار خبر ، دوازدهمین قسمت برنامه «عصر جدید» در حالی روی آنتن رفت که شاهد هنرنمایی دختر ژله‌ای با برنامه‌ای ترکیبی، موتورسوار و دوچرخه‌سواری با نمایشی هیجان‌انگیز و حضور خواننده‌هایی با آواز فولکلوریک بودیم.

پسران گروه نمایشی سامان قنبری و میلاد ناصری که با دوچرخه و موتور سیکلت برای بار دوم به صحنه «عصر جدید» آمدند، با بهترین اجرای خود را در مرحله دوم «عصر جدید »، توانستند چهار رأی مثبت داوران را بدست آورند. همراه شدن با یک دوچرخه‌ی «بامرام»، یک موتورِ «باوفا» نمایشی بی‌نقض روی صحنه رفت.

 

توضیح داوران «عصر جدید» درباره حذف یکی از شرکت کنندگان  + فیلم

 

مطلب پیشنهادی

 

 

بعد از پایان اجرای آنها امین حیایی  یک دور با موتور زد که با هیجان تماشاگران همراه شد، همچنین احسان علیخانی  با اشاره به خاطره‌ای از دوران حضور خود در فیلم‌های سینمایی بیان کرد: من سال ۷۸ سر یک فیلم سینمایی دستیار کارگردان بودم و قرار شد موتور سواری داشته باشم، اما زمانی که سوار شدم من فقط حالت موتور داشتم و موتور خودش رفت و به درخت برخورد کرد. (خنده)

همچنین زهرا بیرامی کوچکترین شرکت کننده «عصر جدید»، در رشته ورزشی ژیمناستیک از استان تبریز دومین اجرای برنامه دوازدهم از دور دوم این برنامه را به عهده گرفت.

توضیح داوران «عصر جدید» درباره حذف یکی از شرکت کنندگان  + فیلم

او که بدن ژله‌ای دارد توانست با آیتم‌های متفاوت اجرایی خیره‌کننده در ارتفاع داشته باشد. همچنین او پایان اجرای خود را با اهتزاز پرچم کشورمان به نمایش گذاشت و توانست با اجرای جذاب خود چهار رای مثبت داوران را بدست آورد. در ادامه اجرای خود بیرامی بار دیگر رکورد تیراندازی با دو پا خود را جا به جا کرد و امین حیایی و رویا نونهالی به خاطر جسارت و شجاعتش از او قدردانی کردند.

هادی مرتضی‌زاده شرکت کننده سوم بود که در مرحله مقدماتی اجرایی متفاوت داشت اما در این قسمت حضور پیدا نکرد و دلیل آن را داشتن کسالت عنوان کرد.

توضیح داوران «عصر جدید» درباره حذف یکی از شرکت کنندگان  + فیلم

 

او در مرحله مقدماتی توانست همه را تحت‌تاثیر اجرای خود قرار دهد. ابتدا با سناریویی نمایشی در نقش فردی معلول روی صحنه آمد و قصه‌ای از شرط عجیب خواستگاریش گفت، اما پس از آن از قالب نمایشی بیرون آمد و اجرای بحث‌برانگیزی را برای داوران رقم زد. مرتضی‌زاده با ارسال ویدیویی تاکید کرد که به دلیل مساعد نبودن حال خود نتوانست در برنامه «عصر جدید» شرکت کند.

کارزان و عبدالباسط قاسمی؛ آخرین اجرای برنامه دوازدهم از دور دوم را به عهده داشتند. اجرایی اصیل و فولکلوریک از دو برادر باصفا که همه را به آسمان موسیقی کُردی بردند و چهار رای مثبت داوران دریافت کردند.

توضیح داوران «عصر جدید» درباره حذف یکی از شرکت کنندگان  + فیلم

 

حیایی روی به علیخانی درباره استان کردستان گفت: می‌دانی استان کردستان در گذشته به دارالشجاعه معروف بوده؟! و علیخانی نسبت به جستجو حیایی در اینترنت به طنز گفت: وقتی با اعتماد به نفس درباره کردستان می‌گویی، گوشی را پنهان کن! (باخنده)

گفتنی است؛در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب می‌کنند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشته شده است تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

در قسمت دوازدهم داوران زهرا بیرامی، سامان قنبری و میلاد ناصری را به عنوان برگزیده انتخاب کردند و حالاباید منتظر نظر نهایی مردم بمانیم.

منبع خبر :   افکار خبر
کد خبر :  bakhabarbash-1

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41