امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2187

 میشل اوباما از احساسش در جریان مراسم تحلیف ترامپ گفت

بانوی نخست سابق آمریکا از احساسش در جریان مراسم تحلیف ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا گفت و افزود، فرزندانش در جریان مراسم تحلیف دونالد ترامپ گریه می‌کردند چون آنها خانه‌ای را که مدت هشت سال در آن ساکن بودند، ترک می‌کردند.

 باخبربا ش   به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، میشل اوباما، بانوی نخست سابق آمریکا در مراسمی گفت: و بعد ما باید با خانواده ترامپ دیدار می‌کردیم. آن روز، بسیار حساس بود. ما باید در مراسم می‌نشستیم و به جمعیتی نگاه می‌انداختیم که بازتاب کشور نبود و من باید در میان حاضران به عنوان معدود افراد رنگین پوست می‌نشستم. این واقعاً پر از احساس بود. زمانی هم که سوار هواپیما شدم، تمام آن هشت سال را پشت سر خود گذاشتم.

میشل اوباما در پاسخ به اینکه چه احساسی درباره کم اهمیت شدن دستاوردهای باراک اوباما توسط ترامپ دارد، گفت: مردم همیشه این سوال را از من می‌پرسند و می‌توانم صادقانه بگویم ناراحتی ما برای میراث نیست، ما در کاخ سفید نبودیم تا میراث خود را بر جای بگذاریم بلکه ناراحتی ما برای کشور است. آنچه من را ناراحت می‌کند چیزی است که برای کشور به صورت کلی روی می‌دهد. آنچه وجدان واقعی ماست، این است که چه نوع کشوری را برای فرزندان یا نوه‌هایمان برجای می‌گذاریم.

منبع خبر :  ایسنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41