امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 780

 ناوگان حمل بار جاده ای اصفهان فعال در اقتصاد

دبیر کانون انجمن های صنفی کامیون‌داران کشور :  حدود 5 هزار بارنامه در 24 ساعت گذشته برای ناوگان حمل ونقل جاده ای کامیون داران اصفهانی صادر شده است.

احمد کریمی ،بخشی از فعالیت حمل ونقل کالا که در گذشته کم کار یا متوقف شده بود را اکنون فعال دانست و افزود: فعالیت حمل کالاهای ذوب آهن و فولاد مبارکه پس از 10 روز توقف ، دیروز با ظرفیت کامل از سرگرفته شده است.

وی برگزاری  نشست هایی در شهرستان های مبارکه واصفهان را در روند از سرگرفته شدن فعالیت کامیون ها موثر دانست و افزود: پیگیری مشکلات کامیون داران هم روند خوبی را طی کرده و از یک شنبه هفته آینده در شورای عالی ترابری طرح تن کیلومتری تصویب و برای بررسی به کمیسیون اجتماعی مجلس تحویل خواهد شد.

دبیر کانون انجمن های صنفی کامیون‌داران کشور گفت: تردد در جاده ها امنیت کامل دارد و افزود: برقراری امنیت در جاده ها موجب می شود هموطنانمان با آرامش و امنیت کامل در جاده ها تردد کنندونیروی انتظامی هم در تلاش برای تامین امنیت در جاده ها است.

احمد کریمی افزود: همچنین نمایندگان تشکل های صنفی و دولت خواسته کامیون داران را به حق می دانند و  برای رفع مشکلات و تامین مطالبات 20 ساله این جامعه صنفی عزم جدی دارند.

وی رسیدگی به مشکلات کامیون داران را زمان بر دانست و گفت: در آینده هم گزارش های رسیدگی به رفع مشکلات این جامعه ارائه می شود.

منبع خبر :  صداوسیمای مرکزاصفهان
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط