امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 7761

 ناپایداری هوا تا پایان هفته ادامه دارد

رییس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی‌های هواشناسی از وجود جوی ناپایدار در استان تا پایان هفته حکایت دارد و اوج این ناپایداری تا ۳ روز آینده در تمام سطح استان پیش بینی می شود.
 

به گزارش باخبرباش از ایمنا ، حسن خدابخش  اظهارکرد: بیش‌ترین بارش‌های صبح امروز  متعلق به شهرستان‌های فریدونشهر به میزان ۱۵ میلی‌متر، خوانسار ۱۱/۵، گلپایگان ۱۰ میلی‌متر، بویین و میاندشت ۹، مورچه‌خورت ۹/۲، میمه ۸، داران ۷/۴، نطنز ۶، چادگان ۶/۱، علویجه ۴/۲، و نجف‌آباد ۱، سمیرم ۳/۵، زرین‌شهر ۲/۶ میلی‌متر بوده است، هم‌چنین میزان بارش در شهر  اصفهان ۰/۶ میلی‌متر و فرودگاه شهید بهشتی با ۱/۹ میلی بوده است.

وی افزود: ناپایداری‌ها تا روز دوشنبه ادامه خواهدداشت اما اوج بارش‌ها امروز _ ۱۸ هجدهم فروردین‌ماه_ است و فردا بارش‌ها به صورت پراکنده خواهد بود.

خدابخش تصریح کرد: بررسی های هواشناسی از وجود جوی ناپایدار در استان تا پایان هفته حکایت دارد و اوج این ناپایداری تا ۳ روز آینده در تمام سطح استان پیش بینی می شود.

 وی ادامه داد: در اکثر مناطق استان بارش‌های رگباری بهاری گاهی با رعدوبرق و وزش باد نسبتا شدید همراه است و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد وجود دارد.

خدابخش با اشاره به کاهش محسوس دمای هوا در اکثر مناطق استان، گفت: بر این اساس در ۲۴ ساعت آینده گرم‌ترین شهر استان آران و بیدگل با ۲۶ درجه و خنک‌ترین شهر نیز فریدونشهر با ۲ درجه خواهد بود.

هم‌چنین دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات ۲۱ و در خنک‌ترین ساعات ۱۱ است.

  •  

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41