امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 78

 نرخ بلیط هواپیما باید حداقل ۲۵ درصد کاهش یابد

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نرخ بلیط پروازهای داخلی و خارجی در کشور، گفت: مسئولان سازمان هواپیمایی بارها اعلام کرده اند که نرخ بلیط هواپیما از مهر ماه کاهش می یابد اما هنوز این مسئله کاملا محقق نشده است.

به گزارش ایمنا، محمدرضا رضایی کوچی اظهار کرد: مسئولان مربوطه علت اصلی افزایش قیمت ها را نقش ۵۰ درصدی نوسانات نرخ ارز اعلام می کردند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: در چند روز اخیر شاهد کاهش قیمت ارز بوده ایم، حال انتظار می رود که نرخ بلیط هواپیما نیز کمتر شود زیرا در صورت بالا بودن قیمت بلیط هواپیما، مردم توان استفاده از پروازهای هوایی را نخواهد داشت.

رضایی کوچی با تأکید بر کاهش حداقل ۲۵ درصدی نرخ بلیط هواپیما، گفت: در شرایط کنونی با توجه به کاهش میزان مسافرت ها و پایین آمدن نرخ ارز، قیمت بلیط هواپیما باید کاهش معناداری را تجربه کند.

وی با بیان اینکه اولین متضرر بالا بودن نرخ بلیط هواپیما، ایرلاین ها هستند، تصریح کرد: بی شک با بالا بودن نرخ بلیط و نبود مشتری، شرکت های هوایی به زمین می خورند، از طرف دیگر با این شرایط، آمار گردشگری نیز کاهش محسوسی خواهد یافت.

رییس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس با دکتر علی لاریجانی رئیس قوه مقننه خبر داد و گفت: این نشست در هفته آینده با حضور مسئولان سازمان هواپیمایی و مسئولان ایرلاین ها برگزار خواهد شد تا تمام مشکلات و دغدغه های صنعت هوانوردی کشور مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  MM970101

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41